امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101619
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله سیدمحمد علی علوی‌گرگانی امروز در دیدار جمعی از خادمان یا زینب و متوسلین حضرت علی ابن جعفر

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله سیدمحمد علی علوی‌گرگانی امروز در دیدار جمعی از خادمان یا زینب و متوسلین حضرت علی ابن جعفر گلزار شهدای قم به داشتن هدف و برنامه در زندگی اشاره و اظهار کرد: آدمی برای کسب موفقیت و سعادت در زندگی باید هدف داشته باشد.

وی گفت: حقایق و معارف دینی باید برای مردم بازگو شود زیرا خوشبختی و سعادت زمانی حاصل می‌شود که فرد از متون و اصول دین آگاه باشد.

استاد برجسته حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: نبود تدبیر و برنامه در زندگی موفقیت و پیروزی را به همراه نخواهد داشت و فرد به جایی نمی‌رسد.

علوی گرگانی با اشاره به اینکه خیر دین در تدبیر و تدبر است بیان کرد: در میان اجتماع باید هدف مقدس مطرح باشد زیرا آگاهی از اهداف اعمال خیر و نیکی به همراه دارد.

وی افزود: پیاده‌روی تا اماکن مقدس باید با آگاهی از فلسفه و هدف سفر باشد.

استاد برجسته حوزه علمیه قم تصریح کرد: حضور آثار و نشانه‌های یک موضوع نشان دهنده حضور آن امر است بنابراین پیاده‌روی تا اماکن مقدس نشان دهنده زنده بودن امامان و توجه آنها به این موضوع می‌باشد.

علوی‌گرگانی تاکید کرد: توجه به این نوع سفرها باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

وی افزود: آفتاب ولایت در افق عالم را روشن ساخته است.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با بیان اینکه حرکت به اماکن باید همراه با معرفت باشد یادآور شد: زمانی که حرکت هدفمند و با معرفت و اعتقاد قلبی باشد سعادت و افزایش معرفت را تضمین می‌کند.

علوی‌گرگانی تاکید کرد: در سفرهای خود از افرادی که اهل دین هستند و به کلام مسلط می‌باشند بهره ببرید زیرا زمانی که سفر با اعتقاد همراه باشد نتیجه‌بخش می‌شود.
انتهای پیام/78019/ع30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها