امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10163
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سایت اسرائیلی «واللا» گزارش داد که شب گذشته شعث با «شیلی یحمیوویچ» در آلمان دیدار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سایت اسرائیلی «واللا» گزارش داد که شب گذشته شعث با «شیلی یحمیوویچ» در آلمان دیدار کرد.

این دیدار در حاشیه شرکت این دو مقام فلسطینی و اسرائیلی در مراسم‌های حزب سوسیالیست دموکراتیک آلمان به مناسب یکصد و پنجاهمین سالروز تاسیس این حزب، صورت گرفت.

این در حالی است که دو هفته پیش نیز یحمیوویچ با «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در مقر این تشکیلات در رام‌الله دیدار کرد.

یحموویچ در این دیدار تاکید کرد که حزب وی به معادله دو دولت برای دو ملت پایبند است و مصلحت عالی اسرائیل در هر گونه سازش آینده، حفظ امنیت اسرائیلی‌هاست.

وی افزود که نیاز مبرم برای ازسرگیری مذاکرات و بررسی مواضع دو طرف وجود دارد و از عباس خواست تا به تلاش‌های آمریکا در این زمینه پاسخ دهد و گفت: وقت آن رسیده است که به تلاش‌های آمریکا برای ازسرگیری مذاکرات پاسخ داد.

برخی منابع صهیونیست گفتند که دیدار یحموویچ با عباس در راستای تلاش وی برای ورود به موضوعات سیاسی است همچنانکه وی دو هفته قبل گفت که عدم ورودش به موضوعات سیاسی علت اساسی شکست حزب کار و از دست دادن کرسی‌ها و بسیاری از آراء بوده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها