امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۲۰:۰۴
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101633
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، علیرضا محجوب ظهر امروز و پس از پایان نشست با تشکل‌های کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، علیرضا محجوب ظهر امروز و پس از پایان نشست با تشکل‌های کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سؤال خبرنگار فارس که دلیل این همه انتقاد ریز و درشت شما از سازمان تأمین اجتماعی چیست، اظهار کرد: قبل از هر چیز از دستگاه قضا و رئیس محترم آن که اهتمام جدی برای برخورد با تخلف و متخلفان را دارند تقاضا دارم با متخلفان در تأمین اجتماعی برخورد ریشه‌ای کنند.

دبیرکل خانه کارگر ادامه داد: اگر می‌خواهند تخلفات در این سازمان ادامه پیدا نکند باید با قاطعیت دستگاه قضا با متخلفان فردی و سازمان یافته در این سازمان برخورد کنند.

وی گفت: ما نیز در مجلس به دستگاه قضا این قول را می‌دهیم که نظارت‌های خود را بر این سازمان بیشتر کنیم چرا که با زندگی خانواده بزرگ کارگری سر و کار داریم و نظام جمهوری اسلامی برای حمایت از مستضعفان شکل گرفت.

دبیرکل خانه کارگر تصریح کرد: عدم اجرای قانون فساد است و فساد تنها این نیست که دست در جیب کسی کنی بلکه وقتی پول کسی را در جیب دیگری بگذاری و یا این که به اشتباه پول فردی در جیب دیگری برود این هم خود نوعی فساد است.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با بیان لزوم تحت فشار گذاشتن تأمین اجتماعی از سوی دستگاه قضا تصریح کرد: نه به تصمیم مجلس احترام می‌گذارند و نه فرمانبر دولت هستند و اصولا حرف کسی را گوش نمی‌دهند و این‌گونه است که باید دعا کنیم خداوند خودش به تأمین اجتماعی فرمان دهد که تخلف نکند و به قانون عمل کند.

محجوب با اشاره به این که در یک وقت مصاحبه نمی‌توان تخلفات تأمین اجتماعی را بیان کرد، افزود: اگر از من بخواهید هزاران مصداق تخلف در این سازمان را دارم اما چه فایده که آن‌ها به هیچ مرجعی اهمیت نمی‌دهند و به تفسیر مجلس هم محل نمی‌گذارند.
انتهای پیام/2571/ع30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار