امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101648
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش  خبرنگار انتظامی فارس، رئیس پلیس فتای کردستان در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از مراجع قضایی به پلیس فتای کردستان در ...

به گزارش  خبرنگار انتظامی فارس، رئیس پلیس فتای کردستان در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از مراجع قضایی به پلیس فتای کردستان در خصوص برداشت غیر مجاز از حساب بانکی یکی از شهروندان، پیگیری موضوع به ماموران اداره مبارزه با جرایم سایبری این پلیس محول شد.

سرهنگ فرامرز شاکری افزود : بررسی اوراق پرونده حکایت از آن داشت که اخیراً طی چند مرحله مبلغ 10 میلیون ریال بصورت غیر مجاز از حساب بانکی شاکی 31 ساله پرونده برداشت شده است.

وی ادامه داد: مأموران پرونده در تحقیقات فنی و تخصصی خود دریافتند برداشت از حساب بانکی شاکی بصورت اینترنتی و به شکل خرید کارت شارژ بوده است که در این رابطه هویت فرد برداشت کننده که زنی 24 ساله است شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در شهر سنندج دستگیر شد.

رئیس پلیس فتای انتظامی کردستان تصریح کرد: متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی در تحقیقات انجام شده فاش کرد با توجه به اینکه با برادر شاکی در یکی از مراکز دانشگاهی همکلاس است در فرصتی مناسب اقدام به سرقت اطلاعات حساب بانکی مذکور کرده و مبلغ 10 میلیون ریال از آن برداشت کرده است.

سرهنگ شاکری خاطر نشان کرد: متهم به اتهام تحصیل مال از طریق نامشروع، با قرار قانونی بازداشت شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها