امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101699
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; وزرای خارجه جمهوی اسلامی ایران ، ترکمنستان و ازبکستان به همراه وزیر خارجه عمان در دیدار با فهد بن محمود ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; وزرای خارجه جمهوی اسلامی ایران ، ترکمنستان و ازبکستان به همراه وزیر خارجه عمان در دیدار با فهد بن محمود معاون نخست وزیر عمان از برگزاری نشست ترانزیتی مسقط و آغاز اجرای موافقتنامه ابراز خرسندی کردند.

ظریف وزیر خارجه ایران نیز در این دیدار با ابراز امیدواری برای سلامت سلطان قابوس و تشکر از میزبانی شایسته دولت عمان و ابراز خرسندی از اینکه با اجرای موافقتنامه تـرانزیتی امکان ارتباط خلیج فـارس و آسیـای میـانه از طریق جمهوری اسلامی ایران برقرار می گردد، روابط جمهوری اسلامی ایران و عمان را نمونه‌ای از روابط بسیار خوب و همسایگی در منطقه دانست.

فهد بن محمود معـاون نخست وزیـر که در نبود سلطان قـابـوس عهده دار امور کشور است، نیز در این دیدار با ابراز خوشحالی از امضای موافقتنامه ترانزیتی و اینکه از این طریق امکان گسترش همکاری‌های حوزه خلیج فارس با آسیای میانه ایجاد می گردد، تأکید کرد : این اقدام بـه نفع همه کشورهای منطقه است و بـا پیوستن سایـر کشورها امکان گسترش آن وجود دارد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها