امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10171
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرگزاری فارس، پایگاه خبری المنار گزارش داد: آرامش شکننده‌ای در خطوط تماس درگیری‌ها بین باب التبانه و جبل محسن حاکم است اگرچه تک تیراندازها ...

به گزارش خبرگزاری فارس، پایگاه خبری المنار گزارش داد: آرامش شکننده‌ای در خطوط تماس درگیری‌ها بین باب التبانه و جبل محسن حاکم است اگرچه تک تیراندازها به سوی اهداف مختلف شلیک می‌کنند و در سنتر ناجی در خیابان عزمی یک بمب صوتی منفجر شد اما تنها خسارت مالی بر جا گذاشت.

تردد خودروها و شهروندان در شهر طرابلس بسیار محدود است و بیشتر مغازه‌ها، مدارس و دانشگاه به دلیل وخامت اوضاع امنیتی در این شهر همچنان بسته هستند.

ارتش لبنان از نخستین ساعات صبح امروز یگان‌های خود را در جبل محسن و به خصوص خیابان سوریه و همچنین منطقه باب التبانه مستقر کرده است.

در درگیری‌های شدید پنجشنبه شب در طرابلس که در جریان آن از سلاح های سبک و متوسط و همچنین خمپاره به کار گرفته شده بود سه نفر کشته و عده ای زخمی شدند.

شبه نظامیان مسلح امروز با استقرار در محله «ابی سمرا» در طرابلس یک مانع امنیتی در نزدیکی داروخانه الشفاء وضع کرده بودند اما یگان های ارتش خود را به آنجا رساندند و درگیری بین شبه نظامیان با ارتش روی داد که شبه نظامیان به دیگر محله‌ها و کوچه های اطراف پراکنده شوند.

اوضاع شهر طرابلس تحت تاثیر درگیری های مسلحانه در سوریه، از یکشنبه گذشته متشنج شده است و در درگیری‌هایی که بین طرفداران نظام سوریه و مخالفان آن در این شهر روی داد، ده‌ها نفر کشته و زخمی شدند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها