امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101712
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه تایمز اسرائیل، «ران پروسور» فرستاده رژیم صهیونیستی به سازمان ملل متحد در جلسه مجمع ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه تایمز اسرائیل، «ران پروسور» فرستاده رژیم صهیونیستی به سازمان ملل متحد در جلسه مجمع عمومی این سازمان در خصوص غزه، سازمان ملل را به خاطر عدم توجه به نقش حماس در جنگ غزه مورد انتقاد قرار داد.

وی مدعی شد که اسرائیل هیچ‌گاه به دنبال منازعه نبوده است و در حمله پیشین به غزه در سال 2005، این باریکه را با نیت عدم بازگشت مجدد برای جنگ، ترک کرده بوده است.
در جریان یک ماه حملات بی‌وقفه رژیم‌صهیونیستی به نوار غزه، بیش از 1800 فلسطینی که به اذعان سازمان ملل اغلب آن‌ها غیرنظامی بوده‌اند، کشته شدند. با این حال سازمان ملل تنها در دو مورد آن هم پس از هدف قرار گرفتن مراکز خود و کشته شدن ده‌ها غیرنظامی، حملات رژیم‌صهیونیستی را محکوم کرد.

خبرنگار نشریه «نیو میدل ایست» نیز خبر داد که «پروسور» خطاب به اعضای سازمان ملل متحد گفت: خشم جانبدارانه خود (بر علیه اسرائیل) را فرو ببرید، ما در خط مقدم رویارویی با اسلامگرایان افراطی هستیم.»

وی همچنین گفت: «استانداردهای دوگانه سازمان ملل در خصوص نبرد غزه برای ما مبهوت‌کننده است، اعضای سازمان ملل به صورت گروهی به تنها حکومت دموکراتیک در خاورمیانه حمله می‌کنند.»
مقامات رژیم‌صهیونیستی که پیش از این هم خواستار اعطای جایزه صلح نوبل به ارتش این رژیم شده بودند. نهادهای حقوق بشری از جمله سازمان عفو بین‌الملل در دو هفته اخیر با انتشار گزارش‌های متعدد، به برخی از موارد جرایم جنگی رژیم‌صهیونیستی در جریان حمله به غزه، اشاره کرده‌اند. عفو بین‌الملل همچنین خواستار توقف صادرات سلاح به فلسطین اشغالی شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها