امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101728
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، داود شهاب سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی المیادین تصریح کرد که طرف فلسطینی در

 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، داود شهاب سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی المیادین تصریح کرد که طرف فلسطینی در مذاکرات قاهره برای آتش‌بس ثابت و از مطالبات خود عقب نشینی نمی‌کند.

وی با اشاره به اصرار طرف فلسطینی برای ساخت فرودگاه و بندر در غزه علاوه بر لزوم پایان محاصره و باز شدن گذرگاه‌ها تاکید کرد که این خواست‌ها همچنان مورد توجه فلسطینی است و اکنون بحث بر جدول زمانی اجرای مطالبات طرف فلسطینی متمرکز است که از آن جمله ساخت بندر و فرودگاه است.

این درحالی است که روز گذشته رسانه‌ها خبر دادند که طرف صهیونیستی به طور محرمانه موافقت اولیه خود را با 4 شرط و مخالفتش با 3 شرط دیگر را اعلام کرده است.

طرف اسرائیلی با برخی بندهای طرح گروه‌های فلسطینی که شامل شروط آتش‌بس مقاومت است موافقت کرده که از جمله آن بند پایان تجاوز به غزه، بند پایان محاصره غزه، بند آزادی اسرا و بند صیادی در فاصله 12 مایلی ساحل غزه است در عین حال طرف اسرائیلی شروط مربوط به بازگشایی فرودگاه، بازگشایی بندر غزه و بازگشایی مسیر ارتباطی کرانه باختری و غزه را رد کرده بود.

داود شهاب با تاکید بر اینکه مقاومت در عرصه میدانی توانسته مقابل صهیونیست‌ها پیروز شود تصریح کرد که دشمن اشغال گر نمی‌تواند چیزی را که در عرصه میدانی به دست نیاورده در پشت میز مذاکره بدست آورد.

وی اظهار داشت که جنگ پایان نیافته است تنها آتش بس اعلام شده و مقاومت آماده مواجه با همه احتمالات را دارد. 
 
انتهای پیام/  
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها