امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101737
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 26
 سیداشرف طباطبایی مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار تئاتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد فروش بلیت نمایش «ترانه‌های

 سیداشرف طباطبایی مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار تئاتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد فروش بلیت نمایش «ترانه‌های محلی» به کارگردانی محمد رحمانیان توسط یک سایت اظهار داشت: فروش بلیت نمایش «ترانه‌های محلی» به قیمت 40 هزار تومان خلافی است که در حال اتفاق افتادن است و ما نیز برخورد خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه به گروه نمایش «ترانه‌های محلی» اخطار داده‌ایم، گفت: سایت «بنیاد خیریه برکت مهر» اجازه فروش بلیت تئاتر را ندارد. هر سایتی که می‌خواهد فروش بلیت تئاتر را انجام دهد، می‌تواند در خواست فروش بلیت بدهد. تقاضا از طریق انجمن مورد بررسی قرار می‌گیرد سپس اجازه فروش پیدا خواهد کرد بنابراین قطعا یک تخلف صورت گرفته است.

طباطبایی تصریح کرد: سایت تیوال یک لینک داشت که سایت برکت مهر را نشان می‌داد که پس از اخطار ما این لینک برداشته شد و ما از همکاری این سایت تشکر می‌کنیم.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی با تاکید براینکه با تخلفی که گروه نمایش محمد رحمانیان انجام داده، برخورد قاطع خواهیم کرد، گفت: در توافقی که قبل از اجرا با گروه به مکتوب صورت گرفته است گروه موظف شده است تا بلیت این نمایش را به قیمت 25 هزار تومان به فروش برساند بنابراین با انجام چنین اتفاقی از طریق ابزارهایی که داریم سعی خواهیم کرد تا جلوی این تخلف را توسط گروه نمایش «ترانه‌هالی محلی» بگیریم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها