امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101759
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،"محمد احسانی" صبح روز چهارشنبه 15 مرداد به پشت صحنه فیلم «رخ دیوانه» به کارگردانی ابوالحسن داودی رفت.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،"محمد احسانی" صبح روز چهارشنبه 15 مرداد به پشت صحنه فیلم «رخ دیوانه» به کارگردانی ابوالحسن داودی رفت.

وی در دیدار با این کارگردان کهنه کار سینما یادآور شد: تقویت جریان اصلی و مستقل سینما یکی از سیاست های سازمان سینمایی است.

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی توضیح داد: این جریان علاوه بر توجه به مضموم و ارزش ها در آثار سینمایی، به مخاطب نیز نگاه ویژه ای دارد.

احسانی با بیان اینکه کارگردانانی از جمله ابوالحسن داودی از جمله فیلمسازانی هستند که حضور و فعالیتشان در سینما یک ضرورت است تاکید کرد: آثاری که کارگردانان جریان اصلی سینما تولید می کنند عموما علاوه بر محتوا، در گیشه نیز موفق هستند و در عین حال به مخاطب نیز احترام می گذارد.

وی با تبریک به داودی برای حضور دوباره در عرصه فیلمسازی پس از شش سال افزود: فیلم رخ دیوانه قصه پرمخاطبی دارد و به لحاظ نوع ساخت نیز شاخص های مدرن در آن دیده می شود که این اتفاق خوبی است.

"ابوالحسن داودی" نیز در این دیدار با بیان اینکه رخ دیوانه سخت ترین اثر سینمایی کارنامه هنری من است یادآور شد: تاکنون 51 جلسه از این اثر سینمایی فیلمبرداری شده و تقریبا 15 جلسه دیگر از فیلمبرداری این اثر سینمایی باقی مانده است.

وی یادآور شد: تدوین این اثر سینمایی نیز همزمان با فیلمبرداری آن انجام می شود.

در ادامه صحنه های مربوط به کودکی صابر ابر به عنوان یکی از شخصیت های اصلی فیلم "رخ دیوانه" فیلمبرداری شد.

فیلمنامه "رخ دیوانه" توسط "محمدرضا گوهری" بر اساس طرحی از ابوالحسن داوودی نگارش شده و داستان چند جوان است که در یک قرار اینترنتی با یکدیگر آشنا شده و به دنبال یک شوخی و شرط بندی در مسیری پیچیده و دلهره آور می افتند.

"طناز طباطبایی"، "صابر ابر"، "ساعد سهیلی"،"نازنین بیاتی"، "امیر جدیدی"، "سحر هاشمی"، "فرنوش آل احمد"، "بیژن امکانیان" از جمله بازیگران این اثر سینمایی هستند.

به گزارش فارس، پس از آنکه در ماه‌های گذشته حجت‌الله ایوبی از پشت صحنه چندین فیلم سینمایی از جمله «دلم می‌خواد» بهمن فرمان آرا، «شهر موش‌ها2» مرضیه برومند و «»آتش بس 2» تهمینه میلانی بازدید کرد به نظر می‌رسد این وظیفه بیشتر به احسانی محول شده است، به طوریکه معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی در چهار روز از پشت صحنه سه فیلم سینمایی بازدید کرد تا در این زمینه به نوعی هت‌تریک کند.

احسانی طی روزهای یکشنبه12 مرداد از پشت صحنه فیلم «موقت» به کارگردانی امیر عزیزی، دوشنبه 13 مرداد از پشت صحنه «اعترافات ذهن خطرناک من» به کارگردانی هومن سیدی و چهارشنبه 15 مرداد از پشت صحنه فیلم «رخ دیوانه» به کارگردانی ابوالحسن داوودی بازدید کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها