امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101766
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، رضا میرکریمی که فیلم «امروز» را این روزها روی پرده سینماها دارد و سابقه حضور در سال‌های دفاع مقدس به عنوان فیلمبردار و ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، رضا میرکریمی که فیلم «امروز» را این روزها روی پرده سینماها دارد و سابقه حضور در سال‌های دفاع مقدس به عنوان فیلمبردار و عکاس را دارد با انتشار عکسی متفاوت به ذکر خاطره‌ای از آن سال‌ها و حضور در جبهه پرداخته است.
براساس این گزارش، میرکریمی در شرح عکسی که در این رابطه نوشته، آورده است:

«فاو _اسفند 1364

سر کلاس مرحوم ممیز بودیم ،صدای مارش پیروزی از بلندگوی مسجد دانشگاه می‌اومد ،که خبر از عبور نیروهای ایرانی از اروند رود و فتح شهر فاو میداد. حوصله ی درس نداشتیم با مهران رجبی و هادی عارفی قرار گذاشتیم سرمون رو بندازیم پایین و بریم فاو.موتور هادی رو قرض گرفتم و زیر بارون شدید رفتم راه آهن و سه تا بلیط اهواز خریدم ،برگشتم خوابگاه و ساکم رو بستم.شب با لباس های بسیجی که از عملیات قبلی داشتیم سوار قطار شدیم ، بدون هیچ امریه و حکم ماموریتی.دو روز بعد فاو بودیم زیر آتیش سنگین توپ خونه و حمله ی مکرر هواپیماهای عراقی .هادی دیوار ها رو نقاشی میکرد ، مهران تویوتاها رو نگه می داشت و پشتشون شعار می نوشت ، من هم عکاسی می کردم.هیچ سلاحی نداشتیم و جمعی هیچ یگانی نبودیم.دانشجوهای گرافیک دانشگاه تهران بودیم که اومده بودیم گردش علمی و کارگاه عملی».

براساس این گزارش، نفر دوم ایستاده از سمت راست مهران رجبی و نفر اول نشسته از چپ رضا میرکریمی هستند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار