امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101795
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۸
تعداد بازدید: 92
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری رویترز، یک شرکت آمریکایی که پیشینه افراد را برای وزارت امنیت داخلی آمریکا مورد بررسی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری رویترز، یک شرکت آمریکایی که پیشینه افراد را برای وزارت امنیت داخلی آمریکا مورد بررسی قرار می‌دهد، روز چهارشنبه اعلام کرد که قربانی یک حمله سایبری شده است.

روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست گزارش کرد که نفوذ در رایانه‌های در «فالزچرچ»، سرویس تحقیقاتی آمریکا در ویرجینیا (USIS)، احتمالاً شامل سرقت اطلاعات شخصی کارکنان وزارت امنیت داخلی آمریکا می‌شود.

وزارت امنیت داخلی آمریکا اعلام کرد که تمامی همکاری با این شرکت را به حالت تعلیق درآورده است و پلیس اف بی آی در حال بررسی این موضوع است.

بر اساس این گزارش، احتمالاً برخی از پرسنل وزارت امنیت داخلی آمریکا تحت تأثیر این رخداد قرار گرفته‌اند و به تمامی کارکنان این وزارتخانه هشدار داده شده است و از آنها خواسته شده که حساب‌های مالی خود را مورد نظارت قرار دهند زیرا ممکن است عملیات‌های مشکوکی با حساب‌های آنها صورت گیرد.

سرویس تحقیقاتی آمریکا بزرگترین شرکت تجاری آمریکا در زمینه تحقیق در خصوص پیشینه افراد برای دولت فدرال است که بیش از 5 هزار و 700 کارمند دارد و در تمامی ایالات و مناطق آمریکا و خارج از آمریکا خدمات ارائه می‌دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها