امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 25
۰۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10181
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گزارش‌هایی که درباره افزایش خشونت‌های جنسی در میان نظامیان آمریکا منتشر شده است، بار دیگر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گزارش‌هایی که درباره افزایش خشونت‌های جنسی در میان نظامیان آمریکا منتشر شده است، بار دیگر باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا را به موضع‌گیری واداشت.

گزارشی از پنتاگون در 18 اردیبشهت‌ماه فاش کرد بیش از 26 هزار نیروی نظامی آمریکا در سال 2012 هدف حملات جنسی قرار گرفته‌اند.

آقای اوباما، همزمان با انتشار این گزارش از وزیر دفاع آمریکا خواست تلاش برای متوقف کردن افزایش آمارهای خشونت‌های جنسی در ارتش را متوقف نکند. وی همچنین چنین رفتارهایی را غیرقانونی و مصداق خیانت به کشور دانست.

رئیس جمهور آمریکا امروز بار دیگر در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشکده نیروی دریایی آمریکا بار دیگر درباره این آمارها صحبت و اظهار کرد حملات جنسی شأن نیروهای نظامی آمریکا را پایین می‌آورند.

به گزارش روزنامه آمریکایی یو‌اس‌ای تودی، آقای اوباما گفت: «کسانی که مرتکب حملات جنسی می‌شوند اعتماد و نظمی که تقویت‌کننده ارتش ماست را تهدید می‌کنند.»

وی ضمن اشاره به اینکه ارتش آمریکا مورد اعتمادترین نهاد در این کشور است گفت اگر مشکل حملات جنسی برطرف نشود، این وضعیت دوامی نخواهد آورد.
انتهای  پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار