امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101819
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۰
تعداد بازدید: 179
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، منصور حقیقت‌پور پیش از ظهر امروز در بازدید از دفتر

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، منصور حقیقت‌پور پیش از ظهر امروز در بازدید از دفتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اردبیل و در پاسخ به سئوالات خبرنگاران این رسانه در اردبیل اظهار کرد: واگذاری بودجه‌های دولتی به تیم‌های فوتبال ممنوع است و این ممنوعیت بر اساس قانون مصوب در بودجه امسال اعمال می‌شود.

وی گفت: حتی تیم‌های استقلال و پرسپولیس حق برخورداری از اعتبارات دولتی و منابع ملی را ندارند و باید درآمدها و هزینه‌های خود را از طریق جذب اسپانسر تامین کنند.

این نماینده مجلس در مورد جذب اسپانسر برای تیم شهرداری اردبیل نیز افزود: جذب اسپانسر برای تیم شهرداری اردبیل بستگی به رفتار مدیران این تیم دارد که در صورت نشان دادن رفتار حرفه‌ای ما نیز یاریگر آنها خواهیم بود.

سرمایه‌گذاری یک هزار میلیارد تومانی در صنعت ورزش اردبیل

حقیقت‌پور از جذب سرمایه‌گذاران خوشنام برای صنعت ورزش استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: قرار است این سرمایه‌گذار که پیش از این در استان تهران و برخی از استان های دیگر سرمایه‌گذاری کلان انجام داده در اردبیل نیز یک هزار میلیارد تومان در صنعت ورزش این استان سرمایه‌گذاری کند که البته شرط آن همراهی مسئولان و تلاش برای حمایت از سرمایه‌گذاران است تا سرمایه‌گذار فراری نشود.

وی با بیان اینکه در روزهای اخیر شنیده شده که عده‌ای سعی دارند تا این سرمایه‌گذار یک هزار میلیارد تومانی را از این استان فراری دهند، ادامه داد: رقیب ما از لحاظ ارتفاع مناسب در ساخت کمپینگ تیم‌های ملی شهرهای بروجرد و شهر‌کرد است که اگر بی‌تفاوت به جذب این سرمایه‌گذاری باشیم قطعاً این استان‌ها در این زمینه ورود پیدا کرده و در این زمینه اقدامات خود را انجام خواهند داد.

معرفی سرمایه‌گذار سبلان خودرو به بازرسی جای تاسف دارد

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس با اشاره به پروژه‌های نیمه‌تمام باقیمانده در استان اردبیل و تسهیل‌گری بسیار اندک در این زمینه عنوان کرد: ما نقش تسهیل‌گری خود را در اردبیل به خوبی انجام نداده‌ایم و به عوض آن مسئولان ما از روی ناآگاهی و یا آگاهی به گونه‌ای با سرمایه‌گذار برخورد می‌کنند که زمینه فرار او را فراهم می‌آورند.

حقیقت‌پور افزود: رقبای ما منتظر هستند تا سرمایه‌گذاران را از چنگ ما بیرون بیاورند و اگر آگاهانه و با نگاه تسهیل‌گرانه در این زمینه ورود پیدا نکنیم قطعاً غافلگیر خواهیم شد.

وی اتهام زدن و بدنام کردن سرمایه‌گذاران را شیوه غیرحرفه‌ای در تلاش برای از میان برداشتن رقبا ناپسند و حرکت ناشایست توصیف کرد و گفت: ما برخی از سرمایه‌گذاران را به اردبیل دعوت می‌کنیم که شرایط سرمایه‌گذاری آنها در استان‌های دیگر بهتر فراهم است اما با کمال تاسف شاهد آن هستیم که حتی در واگذاری زمین مرغوب به آنها با تنگ‌نظری رفتار می‌شود.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس هدف نهایی کارخانه سبلان خودرو و مایوان اردبیل را در چشم‌انداز مطلوب تولید واگن اعلام کرد و افزود: سرمایه‌گذار تاکنون بیش از 400 میلیارد تومان در این استان سرمایه‌گذاری کرده و به دلیل واقع شدن زمین این مجموعه در مکانی شوره‌زار حتی سرمایه‌گذار در ساخت سوله‌های خود دچار ضرر و زیان شده اما مسئولان ما به جای حمایت از این سرمایه‌گذار به دلیل نکاشتن درخت در حریم این مجموعه سرمایه‌گذار را به بازرسی معرفی کرده‌اند.

حقیقت‌پور عنوان کرد: ما باید در زیرپای سرمایه‌گذار خود فرش قرمز پهن کنیم و از آنها بخواهیم در سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصادی استان مشارکت کنند نه اینکه با کارشکنی سرمایه‌گذار میلیاردی را از این استان فراری داده و آنها را به سایر مناطق سوق دهیم.

وی نگاه مدیریتی را در این استان نگاه بسته و بسیار محدود اعلام کرد و ادامه داد: ما به مدیران با افق بلند توسعه‌یافتگی نیازمندیم وگرنه به‌کارگیری آدم‌های کوچک در مدیریت کلان یک ظلم آشکار است.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس در پایان سخنان خود علت عقب‌ماندگی اردبیل را بی‌تفاوتی به قدرت همگرایی استانی و ملی توصیف کرد و گفت: ما در جبهه واگرایی بسیار موفق و پیشرو عمل می‌کنیم و هیچ وقت تلاش نکردیم تا در همسویی و همراهی توسعه‌ای قدم‌های موثری را برداریم.
انتهای پیام/62005/ش40/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها