امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101822
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۰
تعداد بازدید: 145
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، آیت‌الله احمد خاتمی ظهر امروز در تجمع دانشجویان دانشگاه تبریز، که به حمایت از مردم غزه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، آیت‌الله احمد خاتمی ظهر امروز در تجمع دانشجویان دانشگاه تبریز، که به حمایت از مردم غزه تشکیل یافته

بود اظهار کرد: تعداد یک هزار و 814 تا یک هزار و 900 شهید حاصل حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در طول 20 روز گذشته بوده که از این تعداد 408 نفر کودک، 214 نفر زن و 690 غیر نظامی است.

وی افزود: در طی این حملات 287 نفر مجهول‌الهویه، 9 هزار و 500 مجروح (2 هزار و 800 کودک مجروح)، 270 هزار آواره و 65 هزار خانه با خاک یکسان شده مردم مظلوم غزه بر جای مانده است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به پایداری و مقاومت تحسین برانگیز مردم غزه با وجود این تلفات سنگین گفت: وزیر کشور رژیم غاصب صهیونیستی مدعی بود که در عرض یک ماه غزه را به طور کامل اشغال خواهند کرد و حال با گذشت یک ماه می‌گویند اگر ما بخواهیم غزه را به طور کامل اشغال کنیم پنج سال وقت و انبوهی از کشته‌های فلسطینی می خواهیم.

اگر حمایت‌های ایران نبود مقاومت فلسطین می‌شکست و بشار اسد سرنگون می‌شد

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به حمایت‌های بی‌دریغ جمهوری اسلامی ایران و در راس آن رهبری فرزانه نظام از مظلومان فلسطین و مردم غزه گفت: تنها نظامی که با شجاعت تمام به حمایت همه جانبه از این مظلومان پرداخت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که دنیای استکبار هم به خوبی این را درک کرده که اگر حمایت‌های ایران نبود مقاومت مردم فلسطین می شکست و دولت بشاراسد سرنگون می‌شد.

خاتمی مبنای تمام این اقدامات را حامی مظلوم و دشمن استکبار بودن ایران خواند و گفت: به قول مقام معظم رهبری آبی از مذاکرات با این دول استعمارگر گرم نمی‌شود و تاریخ نشان داده جواب ظلم مستکبران چیزی جز مقاومت و پایداری ملت‌ها نمی‌تواند باشد.

وی با اشاره به گزینه‌های روی میز استکبار جهانی در برابر ایران گفت: اگر بخواهند با ایران دست و پنجه نرم کنند موشک‌های با برد یک هزار و 900 کیلومتر ایران تلاویو را با خاک یکسان خواهد کرد و اگر اسرائیل بخواهد با فرستادن چند هواپیما مناطق کلیدی ایران را مورد حمله قرار دهد، موقع برگشتن این هواپیماها دیگر از اسرائیل خبری نخواهد بود.

هرگونه حرکتی که از دوقطبی کردن جامعه به دست آید تهدید است

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه بیانات خود استراتژی اصلی رهبری در کشور را وحدت خواند و تصریح کرد: هرگونه حرکتی که از دو قطبی کردن جامعه به دست آید تهدید و به نفع دشمنان است و تحلیل درست این است که جمهوری اسلامی ایران یک کشور متحد ‌باشد که دارای یک رهبر و یک رئیس جمهوری است که متعلق به آحاد ملت است.

لزوم داشتن بصیرت و دشمن شناسی جوانان

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: نکته دیگری که مقام معظم رهبری به آن تاکید دارند، بصیرت و دشمن‌شناسی جوانان است که این دشمن در فضای مجازی و ماهواره‌ در حال شبیخون فرهنگی وحشتناکی است و دین، اخلاق، عفت، شرف و ناموس مسلمانان را مورد هدف قرار داده است؛ لکن این باور را باید داشته باشیم که آوردن برنامه‌های ماهواره‌ای به خانه آوردن دشمن به خانه است.

وی در ادامه به سئوالات متعدد مطرح شده از سوی دانشجویان پاسخ داد.

انتهای پیام/60001/ش40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها