امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101823
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۰
تعداد بازدید: 139
مهدی فضائلی مدیر عامل مؤسسه انتشارات سروش درباره اخباری که مبنی بر توزیع لوح فشرده «من روحانی هستم» در فروشگاه‌های سروش که توسط یک نماینده مجلس شورای ...

مهدی فضائلی مدیر عامل مؤسسه انتشارات سروش درباره اخباری که مبنی بر توزیع لوح فشرده «من روحانی هستم» در فروشگاه‌های سروش که توسط یک نماینده مجلس شورای اسلامی بیان شده، به خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: البته پیش از اظهارات این نماینده نیز برخی رسانه‌ها این خبر را منتشر کردند همین نشان می‌دهد برخی رسانه‌ها به دنبال جریان سازی هستند.

وی در ادامه عنوان کرد: البته هیچ یک از این رسانه‌ها ذکر نکردند که کدام فروشگاه سروش این لوح‌ فشرده را توزیع می‌کنند چرا که یک فروشگاه سروش در خیابان شهید مطهری و در محل انتشارات سروش است قطعا در این فروشگاه چنین لوحی عرضه نشده است این فروشگاه تنها محصولات سروش را توزیع می‌کند.

فضائلی درباره دیگر فروشگاه‌های سروش توضیح داد: یک فروشگاه هم با عنوان ترنجستان در خیابان انقلاب است که در حقیقت یک شرکت پیمانکاری از سوی مجمع ناشران انقلاب اسلامی آن را اداره می‌کند و در این فروشگاه غیر از محصولات سروش، محصولات دیگر هم اجازه عرضه دارد و به تعبیری هر محصولی که ممنوعیتی برای عرضه نداشته باشد، آنجا قابل عرضه است منتها در همان خبر خبرگزاری گفته شده بود که در این فروشگاه هم فردی مراجعه کرده و لوح فشرده موجود نبوده است!

وی یادآور شد: بنابراین تا آنجایی که من اطلاع دارم و با دوستان در فروشگاه‌های دیگر صوت و تصویر سروش هم صحبت کردم چنین لوحی در هیچ فروشگاه صوتی و تصویری سروش عرضه نشده است.

فضائلی با تأکید بر اینکه لوح فشرده «من روحانی هستم» صرف نظر از این فضاسازی‌های بر علیه آن ، مطلب مشکل داری نیست و نشان از سابقه و نگاه انقلابی رئیس جمهورمان و حضور در صحنه‌های حساس انقلاب  دارد، اظهار داشت: علاوه بر این هیچ مجموعه ای تاکنون این لوح را ممنوع اعلام نکرده و شکایتی از آن نشده بنابراین توزیع آن خلاف قانون نیست.

مدیر عامل انتشارات سروش اظهار داشت: با این حال من بازهم می‌گویم که با توجه به اطلاعاتم از فروشگاه اختصاصی سروش در مطهری و فروشگاه انقلاب و سایر فروشگاه‌های صوتی و تصویری چنین لوحی در هیچ کدام اینها دیده نشده است اما نکته این جریان‌سازی‌های رسانه‌ای است و حاشیه‌پردازی‌ها که با غرض ورزی همراه است و نشان می‌دهد برخی رسانه‌ها به دنبال خبرسازی است فقط این توصیه را برای همه رسانه‌ها دارم که هنوز خیلی از ماه مبارک رمضان فاصله نگرفتیم اخلاق را در خبرهایمان رعایت کنیم.

انتهای پیام/ و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها