امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101833
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۰
تعداد بازدید: 70
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 25 فروردین ماه 1387 طبق قرار قبلی بنا بود رئیس جمهور وقت با حضور در یک برنامه تلویزیونی با مردم سخن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 25 فروردین ماه 1387 طبق قرار قبلی بنا بود رئیس جمهور وقت با حضور در یک برنامه تلویزیونی با مردم سخن گوید که در نهایت این مصاحبه انجام نشد. اما 26 فرودین ماه دو روزنامه اصلاح طلب صدای عدالت و مردم سالاری با انتشار گزارش هایی، به نقد مصاحبه انجام نشده احمدی نژاد پرداختند.

از جمله روزنامه مردم سالاری در گزارش تیتر نخست خود با عنوان «مشکل گرانی با سخنرانی حل نمی شود» که از طریق این لینک در سایت رسمی مردم سالاری قابل مطالعه است، نوشت: دولتمردان در نیمه دوم سال 86 بالا خره وجود گرانی و تورم را پذیرفتند; اگر چه باز هم تقصیرات را به گردن دیگران انداختند. محمود احمدی نژاد- همچون شب گذشته- چند بار درباره گرانی توضیحات مبسوطی داد و مردم را به آینده ای روشن امید داد; آینده ای که نه تنها با گذشت سه سال از عمر دولت نهم هنوز نرسیده، بلکه نشانه ای از آن هم به چشم نمی خورد.

صدای عدالت دیگر روزنامه اصلاح طلب نیز نوشت: احمدی نژاد ، رئیس جمهوری اسلامی ایران، دیشب از طریق رسانه ملی با بینندگان و شنوندگان گفتگو کرد. موضوع سخنان ایشان درباره تحولات اقتصادی مورد بحث و تحولات کابینه بوده است... آقای احمدی نژاد! چرا به جای تکیه بر مکانیزم کارشناسی و علمی به دنبال حل یک شبه مشکلات و استفاده از سیستم بخشنامه ای برای حل آن هستید؟

این خطای رسانه ای به این علت رخ داد که روزنامه ها معمولا تا ساعت 20 و 21 هر روز به چاپخانه ها ارسال می شوند. از آنجائیکه مصاحبه رئیس جمهور وقت قرار بود بعد از این ساعت انجام شود، روزنامه های مردم سالاری و صدای عدالت با فرض اینکه مصاحبه تلویزیونی رئیس جمهور برگزار خواهد شد، منتظر مشاهده مصاحبه نماندند و ساعت ها قبل، انتقادات خود بر آن را نوشتند و منتشر کردند.

برنامه دیروز امروز فردا پنجشنبه شب به مناسبت روز خبرنگار با حضور سید نظام الدین موسوی مدیر عامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و محمد خدادی مدیرعامل خبرگزاری ایرنا برگزار شد. مصطفی کواکبیان مدیرمسئول روزنامه مردم سالاری نیز میهمان تلفنی این برنامه بود.

انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها