امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۲۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101840
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده پس از سپری ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده پس از سپری کردن دوهفته تعطیلات تابستانی (دور اول) جلسه علنی دارند.

انتخاب 2 نفر از اعضای کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه و بودجه به عنوان ناظر در شورای پول و اعتبار موضوع ماده 89 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و همچنین انتخاب یک نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر در هیأت نظارت بر امر مسافرت‌ها و مأموریت‌های غیرثابت کارکنان دولت در راستای اجرای بند پنج ماده یک قانون نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت در دستور کار جلسات علنی هفته آتی پارلمان قرار دارد.

2 نفر از اعضای کمیسیون شوراها نیز هفته بعد برای عضویت در هیأت مرکزی حل اختلاف و رسیدگی به شکایات و 2 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به منظور عضویت در کمیته اجرا و پیگیری و هماهنگی لازم برای حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین انتخاب می‌شوند.

انتخاب 2 نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای عضویت در دبیرخانه دائمی کنفرانس‌های بین‌المللی فلسطین موضوع ماده یک قانون حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین و همچنین انتخاب 2 نفر از نمایندگان مجلس به عنوان عضو در هیأت نظارت اندوخته اسکناس از دیگر دستور کارهای جلسات علنی خانه ملت است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها