امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101842
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، جبار کوچکی‌نژاد دقایقی پیش به مناسبت روز خبرنگار با حضور در دفتر این خبرگزاری در گیلان از تلاش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، جبار کوچکی‌نژاد دقایقی پیش به مناسبت روز خبرنگار با حضور در دفتر این خبرگزاری در گیلان از تلاش خبرنگاران < a href="http://p313.ir" style="color:red;">پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; قدردانی کرد.

وی با تبریک روز خبرنگار فعالیت خبرنگاران این رسانه را قابل توجه و تاثیر برانگیز دانست و اظهار کرد: تلاش خبرنگاران برای آگاهی‌بخشی به جامعه قابل تحسین است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه درباره وضعیت استیضاح وزیر علوم به خبرنگار فارس اظهار کرد: یک ماه به وزیر علوم فرصت داده شده که اصلاح لازم را انجام دهد ضمن اینکه تغییر چند نفر از روسای دانشگاه‌های آزاد اسلامی نیز باید انجام شود.

وی با بیان اینکه نمایندگان استیضاح کننده وزیر علوم در این امر مصر هستند، خاطرنشان کرد: از 51 نفر امضا کننده استیضاح وزیر علوم حتی یک نفر عقب‌نشینی نکرده است و این نمایندگان مصر به استیضاح و پیگیر مسئله هستند.

کوچکی‌نژاد با اشاره به اینکه استیضاح چند وزیر دیگر در دستور کار است، یادآور شد: وزرای آموزش و پرورش، نیرو، صنعت و معدن و کشاورزی در نوبت استیضاح هستند.

وی یکی از موارد استیضاح را نگرانی نمایندگان از عملکرد ضعیف این وزرا عنوان کرد و متذکر شد: استیضاح وزیران نشانه ضعف عملکردهای آنها است.
انتهای پیام/2300/ل30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها