امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101850
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است مسائل دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و اردبیل را با حضور رضا فرجی‌دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رؤسای دانشگاه‌های پیام‌نور، علمی کاربردی، فنی و حرفه‌ای و رؤسای دانشگاه‌های مادر 3 استان مذکور مورد بحث و بررسی قرار دهند.

ادامه رسیدگی به لایحه تصویب کنوانسیون میناماتا در مورد جیوه و تشکیل جلسه کمیته جمع‌بندی موضوع تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی نیز در دستور کار جلسات هفته آینده کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قرار دارد.

بررسی طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور و همچنین رسیدگی به طرح الحاق یک ماده به عنوان ماده 22 مکرر به قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی هفته آتی در کمیسیون مذکور ادامه می‌یابد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها