امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101853
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای اقتصادی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای اقتصادی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است رسیدگی به لایحه اجازه مشارکت دولت جمهوری اسلامی ایران در برنامه صندوق بین‌المللی پول برای کاهش فقر و ارتقای رشد را ادامه دهند.

استماع و بررسی گزارش عملکردی و ارتباط با نحوه اجرای جزء (ع) تبصره 5 قانون بودجه سال 1393 کل‌کشور درباره اختصاص واریز یک درصد از منابع ورودی به صندوق توسعه ملی در سال 1393 به منظور ساماندهی تولید و افزایش بهره‌وری تولید گوشت قرمز نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

عیل طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی سه‌شنبه هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات محمود نگهبان سلامی نماینده خواف و رشتخوار، امیر خجسته نماینده همدان، غلامرضا اسداللهی نماینده تربت‌جام و حمید رسایی، مجتبی رحماندوست و مهرداد بذرپاش نمایندگان تهران، محمدعلی مددی نماینده میانه و نیز پرسش مشترک محمود نگهبان و غلامرضا اسداللهی نمایندگان خواف و رشتخوار و تربت‌جام در کمیسیون اقتصادی مجلس حضور می‌یابد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها