امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101858
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، حسین نیازآذری بعد از ظهر امروز در بازدید از دهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، حسین نیازآذری بعد از ظهر امروز در بازدید از دهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; مازندران، روز خبرنگار را متعلق به همه مردم ایران دانست و اظهار داشت: امروز مطبوعات و رسانه‌ها شرایطی دارند که مردم به آنها توجه می‌کنند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و مرحوم جابر معافی، با اشاره به مسئولیت سنگین رسانه‌ها گفت: مطبوعات باید کیفیت و جایگاه کار خود را ارتقا دهند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه ویژه کشاورزی در کشور و به‌ویژه در مازندران تصریح کرد: کشاورزی در تولید ملی و اقتصاد ملی به‌ویژه تامین امنیت غذایی مردم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه 44 درصد از برنج مورد نیاز کشور از شالیزارهای مازندران تامین می‌شود، اذعان داشت: مجمع نمایندگان مازندران و مجمع نمایندگان استان‌های شمالی، طی نامه‌ای از رئیس جمهور تقاضا کردند تا در فصل برداشت این محصول استراتژیک به آن توجه ویژه‌ای شود و نیازمندی‌های کشور در درجه اول از طریق برنج داخلی تامین شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، انرژی و آب مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش تولید برنج در سال جاری تاکید کرد: کشاورزان در فروش برنج عجله نکنند و صبور باشند تا محصولاتشان را با قیمت مناسبی و بر اساس قیمت تمام شده، به فروش برسانند.

وی با بیان اینکه نرخ تضمینی برنج اعلام شده از طرف دولت نرخ مناسبی نیست، افزود: ما با این نرخ موافق نیستیم و معتقدیم قیمت گذاری باید بر اساس قیمت تمام شده برنج صورت گیرد.

نیازآذری از قرارگیری برنج شمال در سبد کالای خانوار خبر داد و گفت: در سال گذشته بیش از 20 هزار تن برنج به این امر اختصاص یافت و امسال نیز این نگاه وجود دارد.

وی ضمن تاکید بر تقویت محصولات کشاورزی داخلی عنوان کرد: ما به هیچ وجه تولیدات بی‌رویه و غیرضروری محصولات کشاورزی را توصیه نمی‌کنیم.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با رد شایعه مبادله نفت با برنج اظهار داشت: واردات باید براساس شیوه درست و طبق قانون و بدون رانت بازی انجام شود.
انتهای پیام/86033/ش30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها