امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101859
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است طرح‌های اصلاح ماده 113 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، اصلاح موادی از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و نیز تأمین آب کشاورزی و شرب فلات مرکزی، شرق و جنوب شرق ایران را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

انتخاب و معرفی اعضای ناظر شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان‌ها، رسیدگی به سؤال محمود نگهبان سلامی نماینده خواف و رشتخوار از عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و بررسی پرسش مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود از عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

روز سه‌شنبه نیز مسئولان ذی‌ربط برای ارائه گزارش عملکرد بندهای (ق) و (ک) تبصره(2) قانون بودجه سال1393 کل کشور در این کمیسیون حضور می‌یابند.

کارگروه عمومی و دفاعی کمیسیون روز یکشنبه رسیدگی به تفریغ بودجه سال 1391 کل‌کشور در حوزه وزارت راه و شهرسازی را ادامه می‌دهد و کارگروه اقتصادی روز دوشنبه بررسی چگونگی تخصیص منابع بانکی، رسیدگی به طرح برنامه و بودجه و  بررسی تحول نظام بانکی را ادامه می‌دهد.

روز سه‌شنبه نیز رسیدگی به منابع و مصارف بودجه سال 1393 کل کشور (عدم تحقیق برخی از درآمدهای پیش‌بینی شده) در این کارگروه بررسی می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها