امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101868
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، محمدحسین فرهنگی بعد از ظهر امروز در تجمع دانشجویان دانشگاه تبریز، که به حمایت از مردم غزه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، محمدحسین فرهنگی بعد از ظهر امروز در تجمع دانشجویان دانشگاه تبریز، که به حمایت از مردم غزه تشکیل یافته بود، اظهار کرد: رژیمی که از بدو تأسیس جز زیر پا گذاشتن قوانین بین‌المللی و نقض حقوق انسان‌ها، عملکرد دیگری در تاریخ گذشته خود ندارد، چگونه مورد حمایت قدرت‌های بزرگ غربی است؟

وی افزود: چگونه همه جنایات و اقدامات خلاف عرف و قانون خود را در برابر دیدگان بشریت و مسئولانی که مدعی اداره امور بین‌الملل هستند، تداوم می‌دهند.

نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به بخشی از منشور سازمان ملل متحد که دفاع از جان، مال، حیثیت و شرف تمامی انسان‌ها را از اهداف خود می‌داند، ادامه داد: سئوال بشریت امروز از مسئولان سازمان ملل و دبیر کل این است که این هدف و این روش را در کجا در جریاناتی مثل آنچه که چندی پیش در لبنان و غزه روی داد در پیش گرفتند؟

چرا رژیم جعلی صهیونیستی از سازمان ملل اخراج نمی‌شود

فرهنگی عنوان کرد: در مقابل، کشورهای غربی به محکوم کردن ملت مظلومی می‌پردازند که گه‌گاهی با امکانات محدود خود برای مقابله با این ظلم و ستم مستمر برخاسته‌اند و آیا تمام اینها مغایر با منشور ملل متحد و نقض موارد مختلف این قانون نیست؟

وی با بیان اینکه در ماده 6 منشور ملل آمده است که هر عضو ملل که در تخطی اصول مندرج در این منشور اصرار ورزد بنابر توصیه شورای امنیت از سازمان ملل اخراج می‌شود، گفت: چرا رژیم جنایتکار و خون‌آشام صهیونیستی که دستش به خون انسان‌های مظلوم و کودکان بی‌دفاع فلسطینی آغشته است از سازمان ملل اخراج نمی‌شود و در مقابل دفاع مشروع را محکوم می‌کنند؟

گناه 300 کودکی که در غزه به خاک و خون غلطیدند

عضو هیئت رئیسه مجلس اضافه کرد: گناه 300 کودکی که در غزه به خاک و خون غلطیدند چه بود و چرا جامعه ملل که با غول رسانه‌ای خود وقتی به گروهی از حیوانات در گوشه‌ای از جهان مشکلی پیش می‌آید آن را به تصویر می‌کشند، در برابر این 300 کودک بی‌گناه سکوت می‌کنند؟

فرهنگی یادآور شد: در مقابل استفاده ملت ایران از حقوق بین‌المللی خود و دستیابی به حقوق صلح آمیز هسته ای خود اینهمه تجهیزات و امکانات بسیج می‌کنند و این تعداد قطعنامه صادر می کنند و حال در برابر جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی هیچ حرکتی در راستای محکومیت، محدودیت و تحریم این رژیم جعلی به عمل نمی‌آورند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه بعد از گذشت روزهای متمادی از حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی، دبیرکل سازمان ملل دیروز به اظهار تاسف و نگرانی کفایت می‌کند، متذکر شد: آیا شایسته نیست چنین شخصیتی از مقام خود استعفا دهد؟ و آیا شایسته نیست کشورهای غیر متعهد اقدامات موثری را در این راستا به عمل آورند؟

انتهای پیام/60001/ذ30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها