امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101888
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، محمود مهرمحمدی ساعاتی پیش در حاشیه مراسم اختتامیه اردوی معرفتی، فرهنگی حیات طیبه به دانشگاه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، محمود مهرمحمدی ساعاتی پیش در حاشیه مراسم اختتامیه اردوی معرفتی، فرهنگی حیات طیبه به دانشگاه فرهنگیان که در پردیس شهید بهشتی مشهد برگزار شد در جمع خبرنگاران در رابطه با جذب هیئت علمی در دانشگاه‌های فرهنگیان اظهار کرد: درحال حاضر جذب 200 نفر در قالب هیئت علمی در سراسر کشور را در دست داریم که امیدواریم بتوانیم ردیف استخدامی در سال‌جاری را تا 500 نفر از معاونت منابع انسانی ریاست جمهوری جذب کنیم که درخواست آن را نیز به این معاونت ارائه داده‌ایم.

وی از جمله برنامه‌های مهم برای مهر جدید به برگزاری اردوهای سراسری حیات طیبه و فراهم شدن امکان 10 پردیس جدید در کشور برای استان‌هایی که مجوز مربوطه را از هیئت دولت در گذشته کسب کردند مانند خراسان شمالی، همدان و ...اشاره کرد و گفت: کلنگ احداث 10 پردیس جدید در سال 93 با اتکاء به بودجه عمرانی خواهد خورد.

مهرمحمدی همچنین از طراحی برنامه جدید آموزشی و نوسازی برنامه‌ها خبر داد و افزود: این طراحی اکنون مراحل تصویب را پشت‌سر می‌گذارد.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور با اشاره به اینکه با تدوین برنامه‌های جدید و کنار گذاشتن تدریجی برنامه‌های کهنه‌ای که در ارتباط با تربیت معلم وجود داشته امیدواریم شاهد شکل‌گیری تحول کار در دانشگاه فرهنگیان باشیم افزود: سند برنامه درسی ملی تربیت معلم نیز تدوین شده است.

وی ادامه داد: در رابطه با جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور برای سال آینده 12 هزار دانشجو به صورت پذیرش بومی جذب می‌شود و برای نخستین بار در سال‌جاری نیز ایجاد دو رشته کارشناسی ارشد تربیت بدنی و الهیات را در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی مدنظر داریم.
انتهای پیام/70005/الف/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها