امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101895
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمانشاه، سردار منوچهر امان‌اللهی ظهر امروز در نشست خبری از کشف 5  هزار و 732 فقره سرقت در استان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمانشاه، سردار منوچهر امان‌اللهی ظهر امروز در نشست خبری از کشف 5  هزار و 732 فقره سرقت در استان کرمانشاه طی چهار ماه نخست سال‌جاری خبر داد.

وی با اشاره به کاهش پنج درصدی سرقت‌ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیان داشت: در این ارتباط 2 هزار و 305 نفر دستگیر و به محاکم قضایی ارجاع شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از اجرای 549 طرح در این زمینه توسط نیروهای انتظامی استان خبر داد و گفت: 35 درصد از سرقت‌ها مربوط به سرقت خودرو است.

امان‌اللهی به کاهش 19 درصدی قتل از ابتدای سال‌جاری اشاره کرد و افزود: در همین مدت جرائم خشن با کاهش 26 درصدی، سرقت مسلحانه با کاهشی 56 درصدی و سرقت اتومبیل با 22 درصد کاهش مواجه بوده است.

وی دستگیری 31 باند سارقان در استان کرمانشاه را در این مدت متذکر شد و گفت: در این ارتباط با دستگیری 96 نفر به 397 فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه آمار سرقت در 15 روز ابتدای مرداد ماه سال‌جاری کاهش هشت درصدی را نشان می‌دهد تأکید کرد: در زمینه برخورد با اراذل و اوباش که یکی از اولویت‌های ناجا است، از ابتدای سال‌جاری 319 نفر شناسایی و با آن‌ها برخورد صورت گرفته است.

وی افزود: همچنین در خصوص اقدامات پلیس در برخورد با قاچاق مواد مخدر، 17 باند قاچاق مواد مخدر شناسایی، 293 کیلوگرم مواد مخدر و 17 قبضه اسلحه نیز از آنان کشف شد.

به گفته فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، یک هزار و 888 نفر از توزیع کنندگان و قاچاقچیان مواد مخدر که 635 نفر از آن‌ها معتاد بوده‌‌اند، دستگیر شدند.

وی با اشاره به نقش موثر رسانه‌ها بر افکار عمومی، خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه باید انعکاس واقعیات و حقایق جامعه را سرلوحه کار خود قرار دهند.

انتهای پیام/2700/غ30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها