امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101898
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبیک اظهار داشت: با مراجعه فردی به دادسرا مبنی بر جعل بودن مدارک وی، منزل فرد ...

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبیک اظهار داشت: با مراجعه فردی به دادسرا مبنی بر جعل بودن مدارک وی، منزل فرد متهم با تصویر فوق مورد بازرسی قرار گرفت که طی این بازرسی مواد مجعول مانند کارت پایان خدمت، شوکر غیرمجاز، افشانه (اسپری) اشک‌آور غیرمجاز و دستبند غیرمجاز کشف شد.

جواد یاوری افزود: همچنین از منزل متهم دستگیر شده جعل اسناد که (ن.ح) نام دارد و اهل آبیک و ساکن این شهرستان است، چاقو و بی‌سیم نیز کشف شده است.

وی ادامه داد: حدس و گمان می‌رود که فرد دستگیر شده از این وسایل و اقلام در سرقت‌های جرایم تحت پوشش مأمور، کلاهبرداری کرده باشد.

این مسئول ادامه داد: با توجه به اینکه احتمال می‌رود فرد دستگیر شده در جریان سرقت‌های تحت عنوان مأموران انتظامی سوءاستفاده و یا کلاهبرداری کرده باشد چنانچه افرادی قربانی چنین جرایمی شده‌اند و این تصویر را به عنوان مرتکب جرم احراز کنند ضمن اعلام به مراتب با تشکیل  پرونده اولیه با سیر مراحل قانونی می‌توانند به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آبیک یا پلیس اطلاعات و امنیت مراجعه کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک تصریح کرد: اگر مال باخته و یا بزه‌دیده‌ای تصویر فرد دستگیر شده را شناسایی کند می‌تواند به دو مرجع مذکور بالا مراجعه کند.

یاوری اضافه کرد: فرد دستگیر شده در بازداشت موقت به سر می‌برد و در خصوص ارتکاب جرم خود اعترافی نکرده است.

گفتنی است با توجه به دستگیری متهم جعل اسناد در شهرستان آبیک، مسئولان دستگاه قضایی و انتظامی خواستار مراجعه شاکیان و قربانیان شده‌اند. عکس نامبرده با دستور دادستان شهرستان آبیک منتشر می‌شود.

انتهای پیام/77006/ل30/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار