امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101900
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، عباس احمدی ظهر امروز در جلسه نشست شورای مشاورین استاندار کردستان که در سالن شهدای گمنام ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، عباس احمدی ظهر امروز در جلسه نشست شورای مشاورین استاندار کردستان که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، اظهار کرد: سعی داریم در راستای مسائل زیربنایی، فرهنگی و امور ایثارگران اهداف خود را پیش ببریم.

وی با بیان اینکه اظهار نظرهای ارائه شده برای حل مشکلات استان باید به صورت کارشناسانه صورت پذیرد، خاطرنشان کرد: می‌توان با تشکیل کمیته‌هایی در این راستا حل امورات را به صورت کارشناسانه پیش برد.

مشاور استاندار کردستان تصریح کرد: بهتر است در ماه یک بار در جلسه مشاورین با استاندار فعالیت‌های تیم مشاوران استان را به استاندار ارائه دهیم کمااینکه استاندار مباحث مطرح شده را به حوزه‌های مختلف ارجاع خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه همه به مشکلات اداری موجود در استان واقف هستیم، گفت: در این راستا مسائل ارائه شده که وارد چرخه اداری می‌شوند نباید به حالت سکون باقی بمانند.

احمدی اضافه کرد: نظرات کارشناسانه باید اجرایی شود و در حالت سکون باقی نماند تا بتوان بهتر نتایج آن را در استان مشاهده کرد.

مشاور استاندار کردستان خاطرنشان کرد: آیین‌نامه فعالیت شورای مشاوران استاندار آماده شده و در جلسه بعد مورد توافق و ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه لازم است دو مورد از دستور کار این آیین نامه برای جلسه بعد تعیین شود تا بتوان روی آن بیشتر کار کرد، افزود: اگرچه تمامی افرادی که در کنکور شرکت می‌کنند همگی قبول خواهند شد اما در حال حاضر با عدم انگیزه برای ادامه تحصیل دانش‌آموزان استان مواجه هستیم.

احمدی بیکاری و تعدد فارغ‌‌التحصیلان بیکار در استان را عامل مهم عدم انگیزه دانش‌آموزان استان برای ادامه تحصیل دانست و اظهار کرد: برگزاری همایش تجلیل از دانش‌آموزان نخبه به نوبه خود مشوقی برای آن‌ها محسوب می‌شود.

مشاور استاندار کردستان در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری اینگونه جشنواره‌ها به نوبه خود موجب ایجاد نشاط میان جوانان استان بوده و کمک شایانی به تحقق این مهم خواهد کرد.

انتهای پیام/‌79019/ش30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها