امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101903
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اسدآباد، داوود علی‌بخشی ظهر امروز در نشست خبری، رسالت خبرنگاری را یک امر ارزشمند خواند و اظهار داشت:

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اسدآباد، داوود علی‌بخشی ظهر امروز در نشست خبری، رسالت خبرنگاری را یک امر ارزشمند خواند و اظهار داشت: رسانه‌ها در نظام جمهوری اسلامی تنها رسانه‌هایی بودند که به خوبی مظلومیت غزه را به گوش جهانیان رساندند و از آنها حمایت کردند که این مهم اهمیت رسالت خبرنگاری را دوچندان می‌کند.

وی با اشاره به فعالیت و عملکرد نیروی انتظامی در سطح جامعه، گفت: همکاری خبرنگاران با نیروی انتظامی برای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه قطعا تأثیر زیادی دارد که انتظار داریم خبرنگاران ما در سطح جامعه کمک و یاری دهند.

سرپرست نیروی انتظامی اسدآباد در ادامه با ارائه گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی در ماه‌های تیر و مرداد امسال، گفت: ما طی این ماه‌ها 30 درصد کاهش جرایم را در سطح شهرستان داشتیم.

وی با بیان اینکه در حوزه مواد مخدر و جمع‌آوری معتادان عملکرد خوبی داشتیم، افزود: در تیر ماه سال گذشته در خصوص چرخه تهیه، توزیع و مصرف مواد مخدر 24 نفر دستگیر شدند که این تعداد در تیر ماه امسال به 44 نفر رسیده است و در این زمینه 70 درصد رشد داشته‌ایم.

علی‌بخشی از دستگیری 7 نفر در زمینه کالای قاچاق در شهرستان خبر داد و افزود: در این زمینه 70 درصد رشد داشتیم.

وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان در سطح شهرستان اسدآباد کاهش جرایم داشتیم، افزود: طی ماه گذشته 131 دستگاه موتورسیکلت و 11 دستگاه خودرو توقیف شده است.

سرپرست نیروی انتظامی شهرستان اسدآباد با بیان اینکه 68 درصد وقوع جرایم خرد توسط معتادان انجام می‌شود، گفت: در سطح استان طبق ماده 16 طرحی مبنی بر جمع‌آوری معتادان و مرکزی برای ترک اعتیاد آنان اجرا شده که شهرستان اسدآباد 42 نفر معتاد پرخطر را به این مرکز معرفی کرده است.

وی از دستگیری 13 سارق طی 15 روز گذشته خبر داد و افزود: در این زمینه 25 درصد در کشفیات پیش‌دستانه فعالیت خوب داشتیم.

علی‌بخشی با اشاره به اینکه شهرستان اسدآباد در خصوص کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه پارسال 50 درصد رشد داشته است، افزود: همچنین در زمینه کشفیات کالای قاچاق صد درصد رشد داشته‌ایم.

وی در خصوص ایجاد کلانتری 12 در شهرستان اسدآباد هم گفت: با پیگیری‌ها و تلاش‌های زیادی در منطقه اطراف خاکریز، مکانی را برای ایجاد کلانتری به استان پیشنهاد داده‌ایم که در صورت تأیید، نسبت به ایجاد امکانات و تجهیزات آن اقدام می‌کنیم.

در پایان این نشست از تلاش‌های خبرنگاران با دادن لوح سپاس و هدایایی قدردانی شد.

انتهای پیام/89008/ب30/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها