امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 27
۱۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101904
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، ظهر امروز نخستین سمینار یک روزه تازه‌های مراقبت‌های ویژه پرستاری در استان کرمان به همت توسط ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، ظهر امروز نخستین سمینار یک روزه تازه‌های مراقبت‌های ویژه پرستاری در استان کرمان به همت توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمان و با همکاری مؤسسه خیریه ثامن‌الحجج (ع) برگزار شد.

متخصص بیماری‌های عفونی و دبیر اجرایی این همایش اظهار داشت: بیماران ICU با توجه به شرایط خاص ‌درمانی نیاز به مراقبت بیشتر و تبادل نظر علمی و کاربردی و به روز کردن اطلاعات پرستاران را می‌طلبد.

محمد باقری بیان داشت: یافته‌های علمی و تجربیات بالینی در بروز کردن و افزایش کارایی کارکنان درمانی به ویژه پرستاران کمک بیشتری به این بیماران می‌کند تا بیمار بتواند یک روز سریعتر تخت ICU و بیمارستان را ترک کند.

معاون درمان مؤسسه خیریه ثامن‌الحجج (ع) بیان کرد: همچنین یافته‌های علمی و تجربیات بالینی کاهش هزینه‌های درمانی و کمک به اقتصاد سلامت را در پی دارد.

باقری تصریح کرد: مطالب علمی این سمینار کمک زیادی به کاهش عوارض، کاهش هزینه‌ها و بهبودی کامل این بیماران می‌کند و بعد از ترخیص از بیمارستان خانواده‌ها متحمل رنج و زحمت کمتری برای نگهداری بیماران ترخیص شده از ICU ‌می‌شوند‌.

فوق تخصص ICU و دبیر علمی این سمینار نیز بیان داشت: به علت احساس نیاز برای به روزرسانی شرایط علمی پرستاران شاغل در بخش‌های ویژه در استان‌ کرمان با موضوع سمینار با مسئولان دانشکده پرستاری و پزشکان شاغل در ICU مطرح شد.

مهدی احمدی‌نژاد اظهار داشت: با همفکری گروهی، مباحث کاربردی و جدید‌، شناسایی‌ و برای هر مبحث سخنران تعیین شد که سخنرانان این سمینار عمدتاً از کارشناسان ارشد گروه‌های پرستاری و شرکت کنندگان نیز پرستاران و گروه‌های مرتبط با ICU و بخش‌های ویژه هستند. 
انتهای پیام/2446/ذ20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار