امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101919
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از ایتارتاس، «یانوش پیوکوچینسکی»، معاون نخست‌وزیر لهستان، تصریح کرد که نزاع تجاری بین روسیه و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از ایتارتاس، «یانوش پیوکوچینسکی»، معاون نخست‌وزیر لهستان، تصریح کرد که نزاع تجاری بین روسیه و اروپا ممکن است به هر دو طرف خساراتی را وارد آورد.

اظهارات وی در حالی مطرح شده است که «دیمیتری میدویدیف» نخست‌وزیر روسیه، روز پنج‌شنبه رسما حکم ممنوعیت کامل واردات، لیستی از مواد غذایی از جمله گوشت، مرغ، ماهی، لبنیات، میوه و سبزیجات از آمریکا، اتحادیه اروپا، کانادا، استرالیا و نروژ را به امضا رسانده است.

پیوکوچینسکی تصریح کرد: ما به جنگی نزدیک شده‌ایم که هرگز قبلاً در اروپا رخ نداده است. این یک جنگ تجاری است. هر دو طرف متحمل خساراتی می‌شوند.

علاوه بر واردات مواد غذایی، روسیه همچنین پرواز هواپیماهای باری اوکراینی از آسمان خود را ممنوع اعلام کرد. به گفته نخست‌وزیر روسیه، مسکو در حال بررسی احتمال اعمال محدودیت و یا ممنوعیت کامل برای پروازهای خطوط هوایی آمریکایی و اروپایی از آسمان خود است. تحریم‌های پروازی احتمالی در پاسخ به اقدامات صورت‌گرفته اتحادیه اروپا و آمریکا علیه شرکت هوایی «دوبرولت» روسیه اعمال خواهد شد. به گفته آقای مدودوف، ممکن است روسیه تغییراتی را در مسیر پروازی و نقاط ورود و خروج پروازهای اروپایی اعلام کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها