امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۲۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101925
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، درگیری‌های شدید و سخت نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های مسلح تروریستی در ریف شمالی لاذقیه ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، درگیری‌های شدید و سخت نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های مسلح تروریستی در ریف شمالی لاذقیه پس از موفقیت‌ها و پیروزی‌هایی که این نیروها در هدف قرار دادن تجمعات گروه‌های مسلح محقق کردند، ادامه دارد.

براساس گزارش‌های میدانی رسیده، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، مراکز تجمع گروه‌های تروریستی در شهرک‌های دورین و الکوم را هدف قرار دهند و چندین دستگاه خودرو مجهز به تیربار سنگین آنها را منهدم کنند.

این درحالی است که نیروی هوایی ارتش سوریه نیز مقرهای گروه‌های مسلح در شهرک‌های سلمى و الکوم و ساقیه الکرت را هدف گرفتند و 2 انبار تجهیزات نظامی و موشک‌های دست‌ساز آنها و 5 دستگاه خودرو مجهز به تیربارهای سنگین آنها را منهدم کردند.

همچنین یگان توپخانه ارتش سوریه مواضع گروه‌های مسلح اطراف کوه «الاکراد» را هدف گرفتند که انهدام خودروهای مجهز به تیربارهای سنگین و سکوهای پرتاب موشک و خمپاره این گروه‌ها را پی داشت.

نیروی هوایی ارتش سوریه نیز یک کاروان گروه‌های مسلح را که از منطقه سلمی به سمت شهرک دورین در حرکت بود را هدف گرفت و آنها را منهدم کرد و تمام عناصر مسلح موجود در این خودروها را به هلاکت رساند.

مناطق سد برداون و شهرک‌‌های جبل النوبه و مرشیلی نیز شاهد عملیات‌های ارتش سوریه علیه مواضع گروه‌های مسلح بود، این درحالی است که از دو منطقه سلمی و الربیعه گزارش می‌شود که این مناطق شاهد درگیری‌های شدید ارتش سوریه با گروه‌های مسلح است و این نیروها مانع رسیدن نیروهای کمکی به گروه‌های مسلح مستقر در ریف لاذقیه از ریف ادلب شدند.
انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها