امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101929
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اقلیت مسلمان و سایر اقلیت‌های مهاجر استرالیا نسبت به پیشنهاد لغو ماده‌ای از قانون تبعیض و نژادپرستی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اقلیت مسلمان و سایر اقلیت‌های مهاجر استرالیا نسبت به پیشنهاد لغو ماده‌ای از قانون تبعیض و نژادپرستی ابراز نگرانی کردند. قانون « C18» که در سال 1995 تدوین شد به کار بردن عبارت های نژادپرستانه علیه ساکنان اصلی استرالیا و دیگر نژادها و اقلیت‌ها را ممنوع کرده است که بر اساس پیشنهاد مذکور، چنین ممنوعیتی لغو خواهد شد.

به گزارش روزنامه «گاردین»، بنیاد مسلمانان لبنان اما تغییرات پیشنهادی دولت «تونی آبوت»، نخست وزیر استرالیا را برای قوانین ضد تروریسم را مخرب تر از اصلاحات پیشنهادی برای قانون نژادپرستی عنوان کرد.

این بنیاد مسلمان بر این باور است اصلاحات در قانون ضد تروریسم جامعه مسلمانان را هدف قرار می‌دهد و به مقامات قدرتی بی‌سابقه و غیر معمول می‌دهد.

سامیر داندان، رئیس بنیاد مسلمان لبنان در واکنش به این اقدام گفت: از دولت می‌خواهم از این اقدامات تفرقه‌انگیز خودداری کند و اعتماد عمومی را به حقوق ما به عنوان شهروند در یک کشور دموکراتیک باز گرداند.
انتهای پیام/
   

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها