امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۱۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101948
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گردان‌های القسام شاخه نظامی حماس روز پنج‌شنبه طی بیانیه‌ای با بیان اینکه گروه‌های فلسطینی در مذاکرات

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گردان‌های القسام شاخه نظامی حماس روز پنج‌شنبه طی بیانیه‌ای با بیان اینکه گروه‌های فلسطینی در مذاکرات آتش‌بس امتیاز نمی‌دهند، برای ادامه نبرد با رژیم‌صهیونیستی اعلام آمادگی کردند.

سخنگوی حماس در بیانیه خود که در آستانه پایان آتش‌بس 72 ساعته در غزه صادر شده، آورده است: «ما به هیئت مذاکره‌کننده فلسطینی توصیه می‌کنیم که آتش‌بس را تمدید نکنند، مگر آنکه اصول مد نظر به خصوص بازگشایی بندر مورد پذیرش قرار گیرد. در صورتی که این موارد پذیرفته نشود، ما از هیئت مذاکره‌کننده می‌خواهیم که از گفت‌وگوها خارج شوند.»

حماس و رژیم‌صهیونیستی سه‌شنبه هفته جاری با برقراری آتش‌بس موقت به مدت 3 روز و انجام مذاکرات در مورد آتش‌بس نهایی توافق کردند. با این حال گفته می‌شود هنوز اختلافات زیادی میان طرف‌ها باقی مانده است.

حماس در بیانیه خود همچنین اعلام کرده است که برای از سرگیری نبرد با رژیم‌صهیونیستی آمادگی کامل دارد و در صورتی که طرف مقابل خواسته‌های فلسطینی‌ها را نپذیرد، حملات راکتی به مواضع صهیونیست‌ها را از سر می‌گیرد.

سخنگوی حماس با بیان اینکه خواسته‌های طرف فلسطینی از جمله پایان محاصره غزه که از هفت سال قبل آغاز شده و این منطقه را در وضعیت نامناسبی قرار داده، خواسته‌ای مشروع است، گفت فلسطینی‌ها به چیزی کمتر از پایان محاصره کنونی رضایت نمی‌دهند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها