امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101952
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قاهره، «سامح عاشور»، رئیس سندیکای وکلای عرب کشتارهای وحشیانه‌ای که توسط رژیم صهیونیستی در ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قاهره، «سامح عاشور»، رئیس سندیکای وکلای عرب کشتارهای وحشیانه‌ای که توسط رژیم صهیونیستی در نوار غزه به وقوع می‌پیوندد و ارتکاب فجیع‌ترین جنایات بشری علیه ملت بی‌پناه فلسطین را محکوم کرد.

عاشور که در حاشیه کنفرانس مطبوعاتی که به این منظور برگزار شده بود، با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قاهره سخن می‌گفت، افزود: «اسرائیل» طی ماه مبارک رمضان هزاران فرد بی‌گناه را قتل عام کرد وهمچنان به حملات خود علیه غزه ادامه می‌دهد و این موجب شده تا هزاران نفر از زن و مرد و کودک زخمی شوند و فجیع‌ترین جنایات جنگی برخلاف تمام معاهدات بین المللی در نوار غزه به وقوع بپیوندد.

در همین راستا، «حسین شبانه»، رئیس وکلای فلسطینی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تصریح کرد که دولت‌های مصر همواره حامی ملت فلسطین بوده‌اند و از دولت کنونی مصر نیز خواهان دخالت جدی و قاطع برای پایان دادن به تجاوز وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه هستیم.

از جهت دیگر، «محمد فیصل»، رئیس وکلای عراق نیز در گفت‌وگو با فارس تاکید کرد که قضیه ملت فلسطین، قضیه تمام جهان و امت عرب است و در این خصوص از حکومت‌های عربی خواسته می‌شود تا تصمیماتی یکپارچه و قاطع برای پایان دادن به کشتارهای رژیم صهیونیستی علیه ملت بی‌پناه فلسطین اتخاذ کنند.

این درحالی است که «عمر زین»، دبیرکل سندیکای وکلای عرب در گفت‌وگو با فارس از بی‌تحرکی و بی‌تفاوتی جوامع عربی سخن گفت که موجب شده تا رژیم صهیونیستی به تمام اراضی فلسطینی چشم طمع بدوزد و به جنایات و کشتارهای بشری علیه ساکنان غزه دست بزند.

زین افزود: هم اکنون با سکوت گسترده جوامع عربی در قبال آنچه در غزه رخ می‌دهد، مواجه هستیم، سکوتی که تاکنون جهان عرب به این اندازه شاهد آن نبوده است.

وی همچنین اقدام برخی از کشورهای غربی در حمایت مالی از رژیم صهیونیستی و ارتکاب کشتارهای روزانه علیه فلسطینی‌ها را محکوم و تاکید کرد که آمریکا عامل اصلی ریخته شدن خون فلسطینیان است.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها