امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101969
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
«حسین ذکایی» دبیر  شورای هماهنگی ورزش در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس از آغاز پخش سری جدید این برنامه از فردا -شنبه 18 مرداد- خبر ...

«حسین ذکایی» دبیر  شورای هماهنگی ورزش در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس از آغاز پخش سری جدید این برنامه از فردا -شنبه 18 مرداد- خبر داد.
**اولویت پخش مسابقات لیگ های اروپایی
وی درباره کشورهایی که لیگ هایی که در سال جاری از شبکه سه سیما پوشش داده می شود، در گفت و گو با فارس گفت: اولویت اصلی ما در پخش لیگ اسپانیا و پس از آن به ترتیب لیگ انگلیس، ایتالیا، آلمان و فرانسه است. در ضمن با آغاز رقابت های لیگ قهرمانان اروپا از شهریور ماه این رقابت ها به طور حتم پوشش داده خواهد شد.
وی در همین رابطه افزود: بازیهای دوستانه ملی و مقدماتی جام ملتهای اروپا 2016 نیز از طریق برنامه گزارش ورزشی پخش خواهند شد. از دیگر رقابتهای حساس می توان به دیدارهای لیگ اروپا اشاره کرد که این رقابتها را نیز از دست نخواهیم داد.
**تحلیل و بررسی مسابقات اروپایی
وی در پاسخ به این که تفاوت برنامه گزارش ورزشی امسال از لحاظ محتوا، کیفیت و آیتم با سالهای پیش چیست، ادامه داد: اولویت ما در حال حاضر پخش زنده فوتبال ها به بهترین شکل ممکن است اما از اواخر شهریور ماه و با کم شدن فشار بازی های آسیایی 2014 بر گروه ورزش شبکه ، قصد داریم هفته ای یک ویژه برنامه تحلیلی از فوتبال اروپا داشته باشیم. در این برنامه که با اسم گزارش ورزشی پخش خواهدشد، آیتم های متنوعی از جمله حواشی دیدارها، معرفی تیم ها، تجزیه و تحلیل دیدار ها را تدارک خواهیم دید.
ذکایی درباره دکور برنامه نیز توضیح داد: قطعابرنامه با دکور جدید روی آنتن خواهد رفت. همچنین مجری برنامه تغییر می کند و فرم و شکلی جدید به کار تزریق می شود.
**افزودن گزارشگران جدید به برنامه
این گوینده اخبار ورزشی درباره ملاک های انتخاب گزارشگران بیان داشت: گزارشگران بر اساس توانایی و تسلط بر حوزه فوتبال خارجی، تلفظ صحیح اسامی، آشنایی به زبان انگلیسی و البته محبوبیت نزد مخاطب انتخاب می شوند.
وی در پاسخ به این که آیا نحوه گزارش و نوع عملکرد گزارشگران در جام جهانی ملاک خوبی برای انتخاب آن هاست یا نه، گفت: بالاخره اوج فوتبال در جام جهانی نمود می یابد. البته برنامه امسال را با دو یا سه گزارشگر جدید شروع خواهیم کرد که قبلا از آنها تست گرفته شده و مورد تایید هستند. با این توضیح که به گزارشگران قدیمی تذکر داده شده که در صورتی که به روز نباشند و تغییر مثبتی در گزارششان مشاهده نشود، قطعا گزارش دیدارهای زنده را از دست می دهند.
ذکایی در پایان به این سوال که آیا تاکنون تمایل به تجربه گزارش فوتبال داشته است، اضافه کرد: گزارش فوتبال آن هم به صورت زنده ویژگی های خاصی می خواهد که بنده در خودم نمی بینم و فکرمی کنم توانایی اش را ندارم. هر شخصی توانایی خاصی دارد و توانایی های حسین زکایی هم در حوزه گویندگی خبر ورزشی است.
گزارش ورزشی در گروه ورزش شبکه سه سیما تهیه و پخش می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها