امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101987
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 38
مهدی محمدنبی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص دیدارهای دوستانه تیم ملی تا قبل از برگزاری جام ملت‌های 2015 ...

مهدی محمدنبی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص دیدارهای دوستانه تیم ملی تا قبل از برگزاری جام ملت‌های 2015 آْسیا گفت: با وجود اینکه رسانه‌ها از برگزاری دیدارهای تیم ملی با کشورهای مختلف خبر داده‌اند، فقط دیدار با کره‌جنوبی مورد تأیید قرار گرفته است که در تاریخ 27 آبان در تهران برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر برگزاری 3 کمپ برای تیم ملی تا قبل از جام ملت‌‌های آسیا قطعی شده و تیم ملی ایران 10 روز زودتر راهی استرالیا خواهد شد. در خصوص کمپ اول نیز در حال رایزنی با کشورهای اروپایی هستیم و تا مشخص نشدن کشور فوق نمی‌توان اظهارنظری را انجام داد.

وی با بیان اینکه کی‌روش دو هفته دیگر به تهران بازخواهد گشت، در مورد اینکه قبلا سرمربی تیم ملی به خبرنگار فارس گفته بود اقدامات مربوط به آماده‌سازی این تیم برای حضور در جام ملت‌های آسیا دیر شده است؛ با این وضعیت چرا کی‌روش زودتر به ایران بازنخواهد گشت، گفت: اقدامات مربوط به تیم ملی و کارهای ستادی توسط  اعضای فدراسیون در حال انجام است و در این خصوص مشکل خاصی وجود ندارد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد کارت‌‌های جعلی بازیکنان تیم‌های لیگ برتری گفت: در این مورد سازمان لیگ باید تصمیم گیری کند.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها