امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101989
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 20
محمدمهدی زاهدی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به ...

محمدمهدی زاهدی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که «در موضوع رتبه‌بندی معلمان چه برنامه‌ای در دست دارید و آیا آْن طرحی که به مجلس آمده بود مشکل داشت و به تصویب نرسید؟»، اظهار داشت: در موضوع رتبه‌بندی پیش از این دولت مخالفت کرد و مخالفت خود را اینطور اعلام کرد که در دولت لایحه آن را بررسی می‌کنند و در نهایت به این نتیجه رسیدند که لایحه‌ای برای این موضوع ارائه دهند.

زاهدی افزود: زمانی که پیگیری این موضوع را کردم، هم‌اکنون این لایحه در دولت در حال بررسی است؛ این لایحه در کمیسیون 29 دولت در حال بررسی است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس با رتبه‌بندی معلمان موافق است و اصلاً طرح آن را ابتدا مجلس ارائه کرد.

وی گفت: انگیزه‌ها باید در آموزش و پرورش و در بین معلمان بالا برود، به ویژه در معلمان ابتدایی نیاز است تا رتبه‌بندی معلمان و طرح ارتقا جایگاه معلمان عملیاتی شود تا انگیزه‌ها را بالا ببرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها