امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102016
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 28
سعید حلافی یکی از بازیکنانی است که کارت معافیتش به علت برخی مسائل باطل شد. وی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این ...

سعید حلافی یکی از بازیکنانی است که کارت معافیتش به علت برخی مسائل باطل شد. وی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این خصوص اظهار داشت: از شرایط فوتبال دیوانه شده‌ام. خیلی راحت کارت معافیت ما را باطل می‌کنند و آبروی ما را می‌برند. چگونه است که من با این کارت توانسته‌ام گذرنامه خود را دریافت کنم.

بازیکن سابق پیکان در خصوص اینکه چگونه کارت معافیش را دریافت کرده اظهار داشت: من زمانی که در پرسپولیس بودم مشمول سربازی شدم. پدرم 25 ماه جبهه داشت و به اندازه‌ای نبود که بخواهد من معاف شوم درواقع پدر و مادر من در آبادان زندگی می‌کردند و دائم در جریان جنگ بودند.

وی افزود: با این حال من به خاطر مشکلی که برایم به وجود آمده بود به دکتر مراجعه کردم و پس از آزمایشاتی که انجام دادم در سال 90 معافیت خود را گرفتم. دکتر به من گفت که باید به خاطر مشکلی که دارم عمل کنم اما من گفتم با توجه به اینکه نمی‌توانم بازی کنم این کار را انجام ندهم. پزشکم به من گفت یک ماه بازی نمی‌کنی هفت ماه دنبال کارهایم بودم تا توانستم کارت معافی خود را بگیرم.

حلافی تصریح کرد: تمام این مشکلات زمانی برایم به وجود آمد که به فجر سپاسی گل زدم و مسائل کارت معافیم را مطرح کردم من هم به خاطر اینکه مشکلی نداشتم ازمایش دادم اما به خاطر داروهایی که در این مدت مصرف کرده بودم گرید من از سه به 5/2 کاهش پیدا کرده بود و به همین خاطر به من گفتند که کارت معافیم مشکل دارد درواقع به گرید 3 کارت معافی می‌دهند که من در آن زمان شامل این موضوع می‌شدم.

وی تاکید کرد: هیچ بازیکنی این گونه نیست که خودش به آزمایشگاه برود و بخواهد آزمایش بدهد اما من به خاطر اینکه ثابت کنم مشکلی نداشتم این کار را کردم هم‌‌اکنون این مسائل را برایمان به وجود آوردند و هیچ کس هم پاسخگو نیست. در روزهای آغازین شروع فصل این مسائل به وجود آمد و نمی‌توانیم هیچ کاری بکنیم  امیدوارم که هرچه زودتر این موارد برطرف شود.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار