امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102017
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 27
قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در رابطه با ...

قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در رابطه با نگرانی‌های نمایندگان مجلس از عملکرد وزیر علوم گفت: عملکرد وزیر علوم نگرانی‌هایی را برای برخی‌ از نمایندگان مجلس ایجاد کرده و اخیرا جلسه‌ای با فرجی‌دانا داشتیم که در این جلسه وی گزارشی از فعالیت‌های خود برای برطرف کردن نگرانی‌های نمایندگان ارائه کرد.

وی افزود: نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات در جلسه‌ای که با وزیر علوم داشتند، صریحا و دوستانه دغدغه‌های خود را اعلام کردند و از وزیر علوم خواستند برای رفع این نگرانی‌ها اقدام کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته وزیر علوم فعالیت‌هایی را برای از بین بردن دغدغه‌های نمایندگان انجام داده ولی نمایندگان منتظر اقدامات بعدی فرجی‌دانا هستند و نگرانی‌های آنها همچنان باقی است.

جعفری با بیان اینکه شنبه وزیر علوم برای جلسه تعیین تکلیف استیضاح با نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات به مجلس می‌آید، گفت: وزیر علوم قرار شده یکسری اقدامات را انجام دهد و شنبه آینده‌ در جلسه‌ای که با نمایندگان کمیسیون دارد مشکلات بررسی شده و نمایندگان برای اقدام بعدی تصمیم بگیرند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها