امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102053
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا کریمی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در تجمع دانشجویان و ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا کریمی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در تجمع دانشجویان و اقشار مختلف مردم در مقابل سفارت فلسطین، اظهار داشت: امروز متاسفم که باید در تنها کشور اسلامی منطقه که از مردم مظلوم غزه حمایت کرد صحبت کنم و متاسفم که سران کشورهای عربی و اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی سکوت و یا حمایت کردند.

وی افزود: امروز رژیم صهیونیستی؛ این جنایتکار بین‌المللی نشان داد که نه تنها غاصب است بلکه احمق نیز هست که با اقدامات اخیر خود نشان داد کمترین درک و شعور را از فضای بین‌المللی ندارد.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: وقتی تمام همدستان رژیم صهیونیستی در منطقه خصوصا در عراق و سوریه در حال رقم زدن فتنه هستند این رژیم غاصب با اقدام خود تمام این معادلات را برهم زد و نشان داد که گروهک داعش ابزار رژیم صهیونیستی است.

وی افزود: انگلیس نیز که به دنبال نشان دادن جنگ شیعه و سنی در عراق بود با حمله رژیم صهیونیستی به فلسطین دیگر نتوانست اهداف خود را دنبال کند چراکه ماهیت گروه تروریستی داعش آشکار شد.

کریمی باانتقاد از سکوت سران کشورهای عربی در قبال جنایات رژیم صهیونیستی، گفت: کشورهای عربی و اسلامی منطقه از این بی‌آبرویی که به بار آوردند باید خجالت بکشند. این کشورها باید به خاطر قومیت نیز به دفاع از مردم فلسطین برایند اما ما شاهدیم که نه تنها سکوت کردند بلکه گذرگاه رفح را نیز بسته و از اسرائیل حمایت می‌کنند.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل تاکید کرد: رژیم صهیونیستی بداند که هرچقدر بخواهد در مقابل خط مقاومت بایستد، خود متزلزل می‌شود.

کریمی در پایان خاطرنشان کرد: ما دانشجویان ایران اسلامی تا پیروزی مقاومت اسلامی دست از حمایت از مردم غزه برنخواهیم داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها