امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102055
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید سجاد موسوی دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در تجمع دانشجویان در ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید سجاد موسوی دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در تجمع دانشجویان در مقابل سفارت فلسطین با اشاره به جنایت‌های اسرائیل در غزه گفت: تجمع دانشجویان امروز در مقابل سفارت فلسطین چند پیام برای دشمنان داخلی و خارج از کشور دارد.

وی اضافه کرد: اولین پیامی که این تجمع برای دشمنان داخلی دارد این است که حمایت از مردم مظلوم بخشی از هویت ما است و آنهایی که یک روز دم از این می‌زدند که حماس، فلسطین و ... برای مردم اسرائیل مزاحمت ایجاد می‌کند امروز باید جنایت‌های اسرائیل را ببینند و همچنین تجمع‌هایی را که در حمایت از مردم غزه ایجاد می‌شود نگاه کنند و نگاه خود را نسبت به گذشته خود تغییر دهند.

وی خاطرنشان کرد: حمایت از فلسطین و مظلومان بخشی از آرمان‌های انقلاب اسلامی است و ما در مقابل هرکسی که بخواهد در مقابل این آرمان‌ها ایستادگی کند می‌ایستیم.

وی خاطرنشان کرد: پیام این تجمع برای دشمنان خارجی این است که این همبستگی که الآن در بین جماعت مسلمان و حتی غیرمسلمان ایجاد شده منجر به نابودی اسرائیل خواهد شد و همچنین همبستگی مسلمانان در داخل نشان می‌دهد پیام مقام معظم رهبری در حمایت از مردم فلسطین و نابودی اسرائیل شنیده شده است.

وی خاطرنشان کرد: سکوت مجامع بین‌المللی و سازمان بین‌الملل و حمایت کشورهای غربی‌ از اسرائیل چیزی جز بی‌آبرویی و بی‌اعتباری برای آنها در پی نداشته است و همچنین با این وضعیت احکام، حرف‌ها و... مجامع بین‌المللی و سازمان ملل برای ما قابل اجرا نیستند.

موسوی در پایان خاطرنشان کرد: امروز مبارزه با اسرائیل یک رمز دارد و آن هم اتحاد مسلمین است و راهی جز نابودی رژیم صهیونیستی برای نجات فلسطین وجود ندارد.ما تا آزادی قدس شعار مرگ بر اسرائیل را ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار