امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102059
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
ابراهیم کارخانه‌ای، نماینده مردم همدان و فامنین در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد اجرای طرح تکریم بانوان در

ابراهیم کارخانه‌ای، نماینده مردم همدان و فامنین در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد اجرای طرح تکریم بانوان در شهرداری تهران گفت: تکریم به معنای توجه به ارزش‌های دینی است.

وی با تأکید بر اینکه ارزش‌های اسلامی باید در جامعه ما باید مشهود باشد، اظهار کرد: پافشاری بر غالب بودن جو ارزشی در جامعه در شیوه و سیره ائمه اطهار(ع) مطالعه شده است و لذا هر حکومتی که در رأس کار قرار می‌گیرد باید در این راستا حرکت کند.

کارخانه‌ای با ابراز شگفتی از اینکه اجرای چنین طرح‌هایی غیرعادی خوانده می‌شود، گفت: عادی‌ترین و طبیعی‌ترین روال حاکم بر یک کشور مسلمان، اجرای طرح‌هایی از قبیل طرح تکریم بانوان است.

وی با یادآوری تأکید مقام معظم رهبری بر اجرای شریعت اسلامی گفت: بعضی اوقات ارزش‌های اسلامی به قدری مورد بی‌توجهی واقع می‌شود که کلیدخوردن یک طرح ارزشی به این اندازه بازتاب می‌یابد و خبرساز می‌شود.

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه ما عملکرد هشت ساله برخی اصلاح‌طلبان را در زمانی که در رأس امور قرار داشتند، دیده‌ایم و ماجرای عاشورای 88 را فراموش نکرده‌ایم گفت:‌ مخالفت‌های کنونی با طرح تکریم بانوان همان ماهیت‌های قبلی را در در قالبی دیگر به دنبال دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها