امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102079
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
زهرا حکیمیان در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در راستای ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی گفت: معاونت فرهنگی بسیج ...

زهرا حکیمیان در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در راستای ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی گفت: معاونت فرهنگی بسیج جامعه زنان جشنواره عکس و فیلم کوتاه آماتوری « سایه پدر، مهر مادر» را با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: این جشنواره شامل عکس‌ها و فیلم‌های کوتاه است که دختران و پسران جامعه می‌توانند از پدران و مادران خود تهیه و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

حکیمیان ادامه داد: متأسفانه هم اکنون شاهد هستیم که در برخی از خانواده‌ها نوع نگاه به پدران و مادران تغییر کرده است و این جشنواره فرصتی را فراهم می‌کند تا جوانان و نوجوانان ما از بعد دیگری به والدین خود نگاه کنند و با تهیه عکس و فیلم لحظات حضور آنها را به ثبت برسانند.

وی افزود: یکی دیگر از اهداف برگزاری این جشنواره تغییر کاربری گوشی‌های تلفن همراه است که نوجوانان ما بتوانند در مسیرهای مثبت از آن استفاده کنند.

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان افزود: سایه پدر، تلاش پدر، دستان پدر، صبر و صلابت پدر، سیمای مادر، دستان مادر، تلاش مادر، عفاف و نماز مادر از جمله محورهای این جشنواره است که هم اکنون کارهای اجرایی این جشنواره در حال انجام است و به زودی فراخوان عمومی آن اعلام می‌شود و در اواخر سال برندگان معرفی می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها