امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102102
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، سیدجواد حسینی عصر امروز در مراسم افتتاحیه سی و دومین دوره مسابقات قرآن دانش‌آموزی سراسر کشور در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، سیدجواد حسینی عصر امروز در مراسم افتتاحیه سی و دومین دوره مسابقات قرآن دانش‌آموزی سراسر کشور در مشهد با بیان اینکه امیدواریم بتوان از طریق این نوع مسابقات قرآن، احکام و نماز را در زندگی پیاده کرد، اظهار داشت: اجرا کردن احکام قرآن و نماز در زندگی ما را به سعادت رهنمون می‌سازد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی با بیان اینکه قرآن باید از دوران کودکی در وجود فرزندان ما نهادینه شود و تجلی یابد، افزود: در این صورت می‌توان شاهد آثار و برکات آن در سنین جوانی باشیم، لذا توجه به قرآن و آشنایی دانش‌آموزان در مدارس امری مهم و ضروری به شمار می‌آید.

وی تصریح کرد: حضور در این مراسم و صحبت برای شما حاملان قرآن جای بسی افتخار دارد و امیدوارم تاثیرات قرآنی شما دانش‌آموزان بر فضای مدارس خود تسری یابد و ذکر این نکته لازم است که بدانیم پیشرفت‌ها، موفقیت‌ها و آینده درخشان فرزندانمان ریشه در تکیه به قرآن در طول زندگی دارد.

انتهای پیام/70005/ب10

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها