امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102103
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حمیدرضا کفاش عصر امروز در مراسم افتتاحیه سی و دومین دوره مسابقات قرآن دانش آموزی سراسر کشور با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حمیدرضا کفاش عصر امروز در مراسم افتتاحیه سی و دومین دوره مسابقات قرآن دانش آموزی سراسر کشور با بیان اینکه خودسازی مهم‌ترین گام برای مقابله با شیطان است، اظهار داشت: در کنار قرآن باید علم و دانش، ادب و اخلاق، نوع حضور در اجتماع و حضور در تشکل‌های دانش‌آموزی را افزایش دهید.

وی ادامه داد: همواره در رقابت‌های دانش‌آموزی باید حضور داشته باشید و باید بر این باور باشید که در کنار قرآن به علم و تفکر در دانش بپردازید.

کفاش با اشاره به اینکه باید در امور خیر از یکدیگر سبقت بگیرید، تاکید کرد: این امر را باید از خداوند متعال بخواهید که شما در رتبه برتر و ممتاز قرار دهد.

معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تواضع و فروتنی یکی از مهم‌ترین وظایف قاریان و حافظان قرآنی است، ادامه داد: تواضع و فروتنی شما نشان از تربیت شماست که در دامان قرآن تربیت یافته‌اید.

وی خطاب به دانش‌آموزان شرکت‌کننده در مسابقات قرآن گفت: این توفیقی از جانب پروردگار متعال است که در این مسابقات حضور یابید.

کفاش اظهار داشت: در جامعه کنونی قرآنی کشور، نقش دختران بیشتر است، زیرا وجود نسل آینده این انقلاب از دامان مادرانی چون شما پرورش می‌یابد.

انتهای پیام/70005/ت20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها