امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102106
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در بیست و هشتمین روز جنگ تحمیلی علیه لبنان تشییع کنندگان پیکر 15 شهید روز ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در بیست و هشتمین روز جنگ تحمیلی علیه لبنان تشییع کنندگان پیکر 15 شهید روز گذشته شهرک «الغازیة» را هدف قرار داده و 14 شهروند دیگر این شهرک را به شهادت رسانده و با پخش بروشورهایی در منطقه «صور»‌ تهدید کرد که هر جنبنده‌ای را در جنوب «لیطانی» هدف قرار خواهد داد.

از طرفی دیگر رزمندگان مقاومت اسلامی حزب الله لبنان در چندین جبهه از منطقه «الناقورة» تا «بنت حبیل» با نیروهای اشغالگر به شدت درگیر شده و خسارت‌های سنگینی به دشمن صهیونیستی وارد کردند. رژیم صهیونیستی به کشته شدن پنج نظامی و انهدام چهار تانک و یک بلدوزر در «تلة الفریز» واقع در حومه شرقی شهرک «عیناتا»‌ اعتراف کرد.

نیروهای حزب الله لبنان همچنین تلاش نیروهای تیپ «گولانی» برای پیشروی در محور «خزان الطیری» را ناکام گذاشته و نیروهای متجاوز را به عقب نشینی تا محور «عیناتا – الطیری – بنت جبیل» وادار کردند.

«زیپی لیونی» وزیر خارجه وقت رژیم صهیونیستی گفت: فؤاد سنیوره نخست وزیر لبنان با هدف تقویت جایگاه خود خواستار تغییر قطعنامه سازمان ملل شد... گریه‌های سنیوره را دیدم... و به او می‌گویم که اشک‌هایش را پاک کند و در راستای ساختن آینده‌ای بهتر فعالیت کند.

سندیکای روزنامه‌نگاران عرب نیز حملات رژیم صهیونیستی علیه لبنان و زیر پا گذاشتن همه عرف‌های بین‌المللی و نقض حقوق بشر را به شدت محکوم کرد.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار