امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102157
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 70
مجتبی سلطانی احمدی مشاور وزیر ارشاد در امور جوانان در گفت‎گو با خبرنگار کتاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: پس از چاپ دو کتاب «تاریخ ...

مجتبی سلطانی احمدی مشاور وزیر ارشاد در امور جوانان در گفت‎گو با خبرنگار کتاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: پس از چاپ دو کتاب «تاریخ شفاهی زندگی و مبارزات شهید مهدی عراقی» و «تاریخ شفاهی زندگی و مبارزات شهید صادق امانی» با همیاری آقای امین عزیزی توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی، اینک طی انعقاد قراردادی با این مرکز نگارش «تاریخ شفاهی زندگی و مبارزات آیتاالله انواری» را بر عهده گرفتم.

این پژوهش‎گر تاریخ انقلاب اسلامی گفت: آیت‎الله محی‎الدین انواری در تربیت و آموزش فکری و عقیدتی نیروهای مبارز مسلمان و مبارزه با عقاید جریان‎های انحرافی نقش مؤثر و راهبردی داشت. ایشان پس از پیروزی انقلاب اسلامی در چارچوب گفتمان امام خمینی(ره) در حوزه‎های سیاسی و فرهنگی در تثبیت نظام جمهوری اسلامی نقش مهمی داشت. ابعاد برجسته شخصیت آیت‎الله انواری تحت‎الشعاع حادثه ترور حسنعلی منصور قرار گرفته است و ان‎شاءالله در این کتاب ابعاد مختلف فعالیت‎های ایشان تحلیل و بررسی می‎شود.

از سلطانی احمدی علاوه بر کتاب‎های مذکور؛ در حوزه تاریخ انقلاب اسلامی، پژوهشنامه انقلاب اسلامی ایران( 3جلد)، مبدأ نهضت(2جلد)، نامۀ نیمۀ خرداد و 13 مقاله با رویکرد علمی- پژوهشی به زیور طبع آراسته شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها