امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102158
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ جدیدترین شماره فصلنامه «دُر دری» به کتابفروشی‌ها و دکه‌های مطبوعات رسید. این شماره از فصلنامه، شروع دور جدیدی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ جدیدترین شماره فصلنامه «دُر دری» به کتابفروشی‌ها و دکه‌های مطبوعات رسید. این شماره از فصلنامه، شروع دور جدیدی از انتشار و در ادامه فصلنامه خط سوم است که از این پس با نام «دُر دری» منتشر می‌شود. این فصلنامه کاری از موسسه فرهنگی هنری «دُر دری» است و در حوزه ادبیات فارسی زبانان فعالیت می کند و هرچند تمرکز اصلی خود را بر ادبیات افغانستان گذاشته است، شعر و ادبیات ایران و تاجیکستان نیز سهم خوبی در این فصلنامه دارند. این مجله به مدیر مسئولی و سردبیری ابوطالب مظفری منتشر می‌شود و شاعران و نویسندگان افغانستان مطالب آن را می نویسند.

این شماره از فصلنامه «دُر دری» شامل گفت‌وگوی مفصلی با اسدالله حبیب از بیدل شناسان معروف افغانستان و از استادان دانشگاه کابل است که درباره سیر بیدل شناسی در افغانستان سخن گفته است. همچنین دو مصاحبه با نویسندگان تاجیک و یک مطلب از حسین پاینده در نقد ادبی در ایران از دیگر مطالب این شماره فصلنامه است.

فصلنامه «دُر دری» در مشهد،‌ تهران و قم به فروش می‌رسد همچنین علاقه‌مندان برای تهیه این شماره از فصلنامه می‌توانند با شماره تلفن 051132593484 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها