امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102160
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی جشنواره امام رضا(ع)، علی مرادخانی در آیین گشایش هشتمین جشنواره سراسری تئاتر کودک و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی جشنواره امام رضا(ع)، علی مرادخانی در آیین گشایش هشتمین جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی «ضامن آهو» گفت: در روزگاری که کودکان ما در کنار خانواده های خود با آرامش زندگی می‌کنند، کودکان غزه به بدترین شکل ممکن توسط جنایتکاران صهیونیست کشته می‌‌شوند.

معاون امور هنری وزارت ارشاد افزود: کودکان ایرانی از این طریق حمایت خود را از کودکان مظلوم غزه اعلام می‌کنند.

وی تحقق اهداف تعیین شده در برگزاری جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی ضامن آهو را  از معیارهای اصلی برای برگزاری این جشنواره دانست و یادآور شد: طبق آنچه در اساسنامه این جشنواره درج شده است، گروه های نمایشی باید آثار خود را با اهداف تعیین شده تطبیق دهند و براساس آن حرکت کنند.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: دولت یازدهم تمام تلاش خود را به کار گرفته تا درعرصه فرهنگ و هنر فعالیت های کارآمد و شکوفاتری را با کمک هنرمندان انجام دهد.

مرادخانی با بیان اینکه استان هرمزگان قابلیت تبدیل‌شدن به یکی از قطب‌های هنری کشور را داراست، تصریح کرد: این استان یکی از استان‌های موفق در زمینه برگزاری جشنواره امام رضا(ع) به شمار می رود و با تجربه هایی که در این جشنواره و جشنواره خلیج فارس کسب شده هرمزگان می‌تواند میزبان مناسبی برای جشنواره‌های منطقه‌ای باشد.

بر اساس این گزارش، هشتمین جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان رضوی و نمایش عروسکی ضامن آهو از مجموعه برنامه‌های دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با اجرای تئاترهای برگزیده، در هرمزگان در حال برگزاری است.

انتهای پیام/ک
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار